Abonē "Brīvo Daugavu" un piedalies loterijā!

Rit jūnijs, kas nozīmē, ka tiem, kuri savus iecienītos laik­­rakstus un žurnālus pa­sūtinājuši pirmajam pusgadam, laiks to izdarīt arī ot­rajam. Tāpat aicinām tos, kas «Brīvo Daugavu» abonē īsākiem periodiem – pa mē­nesim, diviem vai trim, abonēt avīzi visam atlikušajam gadam, jo tad jums būs ie­spēja piedalīties jau tradicionālajā vasaras loterijā. 
 
Šogad «Brīvās Dauga­vas» visa otrā pusgada abonentu loterijā varēsiet iegūt SIA «Ripo AISK» dāvanu karti 100 eiro vērtībā. 
 
Mū­su uzticamo sadarbības partneru – SIA «Ripo AISK» – veikalu piedāvājums ir ļoti plašs: gan virtuves piederumi un citas saimniecībā vajadzīgas lietas, gan elektroinstrumenti, gan makšķerēšanai un atpūtai brīvā dabā nepieciešamais aprīkojums, gan sporta preces, gan, protams, visdažādākie velosipēdi un to rezerves daļas, motorolleri un motocikli. Tādēļ 100 eiro dāvanu kartei šeit pielietojumu atradīs jebkura dzimuma un vecuma laimētājs. 
Bez šī ievērojamā laimesta izlozēsim vēl arī sešas dažādu veikalu dāvanu kartes –  katru 10 eiro vērtībā.
Lai piedalītos «Brīvās Dau­­gavas» vasaras loterijā, jums jāabonē BD visam otrajam pusgadam, jāaizpilda anketa un līdz 30. jūnijam jānogādā redakcijā Pas­ta ielā 37, Jēkabpilī, LV-5201. 
Laimētāju uzvārdus publicēsim BD 7. jūlija numurā.
 
Abonējiet un lasiet  «Brī­vo Daugavu», un –  lai veicas loterijā!
 
Anketa laikrakstus un ŠEIT!