Aicinājums iedzīvotājiem pirms apkures sezonas
Iveta Skolniece, sabiedrisko attiecību speciāliste

          Tuvojas rudens, un līdz ar to arī apkures sezona. Lai daudzdzīvokļu ēku pieslēgšana siltumam noritētu raiti, SIA “JK Namu pārvalde” septembrī plāno savās apsaimniekotajās mājās veikt apkures sistēmas atgaisošanu. 
     Namu pārvaldes inženierkomunikāciju tehniķis Anatolijs Osipovs stāsta, ka bieži vien, uzsākot apkures sezonu, avārijas dienestā vēršas klienti, kuriem dzīvokļos nesilst radiatori. Tas var notikt, ja apkures sezonas starplaikā patvaļīgi, bez saskaņošanas ar Namu pārvaldi un speciālistu klātbūtnes, kādā no dzīvokļiem tiek mainīti radiatori. Pēc radiatoru uzstādīšanas sistēmā paliek gaiss un, pieslēdzot mājai siltumapgādi, nepietiekamas siltuma cirkulācijas dēļ radiatori nesilst. Lai no šādas situācijas izvairītos, Namu pārvaldes speciālisti ik gadu pirms siltuma padeves uzsākšanas veic apkures sistēmas atgaisošanu. 
     Aicinām iedzīvotājus, kuri ir plānojuši radiatoru nomaiņu, to veikt līdz septembrim, pirms tam sazinoties ar Namu pārvaldes avārijas dienestu (tālr. 65232402; 29406016), lai saskaņotu darbu norisi! Septembrī tiks sākta māju apkures sistēmu sagatavošana siltumapgādes pieslēgšanai. 
     Ņemot vērā, ka daļa siltuma var aizplūst pa durvju un logu spraugām, aicinām iedzīvotājus pievērst uzmanību tam, vai durvis un logi kāpņu telpās ir pietiekami noblīvēti. Ja par to rodas šaubas, lūdzam vērsties avārijas dienestā!
   
 Namu pārvaldes foto
     
     
     
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. Fredis
  Fredis
  pirms 1 mēneša

  Jāvāra klīsteris no rudzu miltiem, lai var logus aizlīmēt. Divi labumi vienā piegājienā - būs siltāk, bet bērni varēs grauzt klīsteri grūtā brīdī.

  Atbildēt
 2. Fredim
  Fredim
  pirms 1 mēneša

  Es taisni to gribēju teikt - jāaizdrīvē visas šķirbas logos un durvīs. To jau vienmēr atgādina pirms apkures sezonas, bet radiatori arī svarīgi.

Pievienot komentāru