Aivars Kraps atstāj domes priekšsēdētāja amatu, bet turpinās deputāta darbu
INESE ZONE

     INESE ZONE
     Jēkabpils domes 25. februāra sēdes sākumā līdzšinējais domes priekšsēdētājs Aivars Kraps informēja deputātus par to, ka viņš pašvaldībai ir adresējis iesniegumu par  atteikšanos no domes priekšsēdētāja amata, un līdz ar to ar  25. februāri automātiski beidzas viņa domes priekšsēdētāja pilnvaras. 
     Līdz šim A. Krapam ar KNAB lēmumu bija aizliegts pildīt domes priekšsēdētāja pienākumus, un viņš bija paziņojis, ka atstās amatu, bet oficiāli pilnvaras beidzās ar 25. februāra sēdi. Par to, vai būtu nepieciešams vēlēt jaunu domes priekšsēdētāju, deputāti nediskutēja. Kā zināms, domes priekšsēdētāja pienākumus pilda priekšsēdētāja vietniece Kristīne Ozola, un koalīcijas deputāti ir pauduši viedokli, ka tā arī varētu turpināt,  līdz vasarā darbu uzsāks jaunā Jēkabpils novada dome. Arī opozīcija pret to nav paudusi iebildumus. 
     A. Kraps  pateicās deputātiem, jo ar lielāko daļu viņam esot bijis prieks sadarboties, un uzslavēja par sadarbību arī  pašvaldības speciālistu  komandu  kā ļoti izcilu. A. Kraps informēja, ka deputāta mandātu nenoliks, jo  vēl esot lietas, kuras viņš gribot paveikt. Viņš arī sacīja, ka viņam bijušas sarunas ar iestādi, kas viņam izvirzījusi apsūdzības, un tas esot ļāvis pārliecināties, ka  par viņu esot sniegta sagrozīta un melīga informācija. A. Kraps arī minēja, ka  viņš tuvāko nedēļu laikā izlems un informēs, vai turpinās darboties politikā. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (3)

 1. GedertsPiebriedis
  GedertsPiebriedis
  pirms 1 mēneša

  Ja es būt Kraps, nekur prom es neiet.

  Atbildēt
 2. Žora
  Žora
  pirms 1 mēneša

  Ne par raksta tēmu. Vai bijušais ASV olimpiskās vingrošanas komandas treneris Džons Gederts ir Tavs radinieks ? Viņš apsūdzēts par izvarošanu.

 3. FBI investigator
  FBI investigator
  pirms 1 mēneša

  Protams Žora. Piebriedis ir Džona pusbrālis un abi darbojās organizētā grupā.

  Atbildēt

Pievienot komentāru