Apbalvo ugunsdzēsējus glābējus un sadarbības partnerus
Jānis Apīnis

Pirms valsts svētkiem Jelgavā notika Valsts ugun­sdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD)  Zem­gales reģiona brigādes svinīgais apbalvošanas pasākums. 26  Zemgales reģiona brigādē nodarbinātie saņēma Iekšlietu ministrijas un VUGD apbalvojumus, vēl 26 – Zemgales reģiona brigādes pateicības. Apbalvojumi tika pa­sniegti arī 11 sadarbības partneriem. 
     VUGD  Zemgales reģiona Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Viktorija Gri­buste BD informēja, ka svinīgajā pasākumā par priekšzīmīgu dienesta uzdevumu izpildi un sakarā ar Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadadienu  Zemgales reģiona brigādes pateicību saņēma arī  Jē­kabpils daļas amatpersonas:  ugunsdzēsējs glābējs kaprālis Agris Balodis un  ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs) kaprālis Armands Seimans.
Par veiksmīgu sadarbību un atbalsta sniegšanu VUGD Zemgales reģiona brigādei Zemgales reģiona brigādes pateicība tika pa­sniegta arī  Zemessardzes 56. kājinieku bataljona ko­mandierim Ventam Kodo­ram. Pateicība piešķirta un vēlāk tiks nodota arī Valsts meža dienesta Sēlijas virsmežniecības virsmežzinim Mārim Bondaram, kurš ne-varēja ierasties uz pasākumu. 
  Pasākumā zvērestu deva arī četras jaunās Jēkabpils daļas Viesītes un Aknīstes posteņu amatpersonas: Viesītes posteņa ugunsdzēsējs glābējs Guntars Rojevs; Aknīstes posteņa ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs) Artūrs Taube; Aknīstes posteņa ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs) Jurijs Alek­sejevs; Viesītes posteņa ugunsdzēsējs glābējs Vla­dislavs Kolosovsks. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. Fans
    Fans
    pirms 1 gada

    Zemgrozu tēvocis Jura Aleksejevs izrādās no treniņiem brīvajā laikā Aknīstē par pažarnieku iestrādā. Kā diez uz treniniem izbraukā? Laikam jau tā Jēkabpils komanda ir totāli amatieri, ja bērni un pažarnieks spēlē.

    Atbildēt

Pievienot komentāru