Attālinātās mācības noteiktas 11 klasēm sešās skolās
INESE ZONE

     Jēkabpils novada sabiedrisko attiecību nodaļa informē, ka  karantīna un attālinātas mācības noteiktas 11 novada izglītības iestāžu klasēm sešās skolās: Biržu pamatskolā, Sūnu pamatskolā, Aknīstes vidusskolā, Jēkabpils 2. vidusskolā, Jēkabpils 3. vidusskolā un Krustpils pamatskolā. Karantīnā atrodas septiņi darbinieki, un 19 pedagogi strādā attālināti.  
     Jēkabpils Izglītības pārvaldes direktors Juris Līcis informē, ka joprojām  ir problēmas ar skolēnu testēšanu, kas bija plānota reizi nedēļā. Taču Jēkabpils novadam nav iespēju mainīt pakalpojuma sniedzēju – “MFD laboratoriju”. Testēšana nav jāveic tikai tiem skolēniem, kuru vecāki izvēlējušies bērnus izglītot ģimenē, un  tiem, kuri pārgājuši uz tālmācības skolām. J. Līcis stāsta, ka ir daži skolēni no Jēkabpils Valsts ģimnāzijas un citām skolām, kas no 1. septembra pārgājuši mācīties tālmācībā. Viņš norāda, ka skolēnu testēšanas problēma ir aktuāla valsts līmenī,  jo laboratorijām ir grūti tikt galā ar lielo darba apjomu, testējot skolēnus katru nedēļu, savukārt testu rezultātu paziņošana rada problēmas e – veselības darbā, tādēļ to risinājums tiek gaidīts no atbildīgajām ministrijām.
     Kā  zināms, 9. septembrī Veselības un Izglītības ministrijas vadība vienojās, ka turpmāk skolēniem Covid-19 testi tiks veikti reizi divās nedēļās. Plānotas arī citas izmaiņas, kas varētu atvieglot laboratoriju un skolu darbu.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru