Deputāti paši izvēlas, kā pandēmijas laikā komunicēt ar iedzīvotājiem
INESE ZONE

     BD lasītāji vaicā par Jēkabpils domes deputātu pieņemšanas laikiem. Līvānu dome publicējot informāciju ar laikiem, kad var zvanīt katram deputātam, un tas esot saprotams, jo Covid laikā klātienes pieņemšanas nav vēlamas. Par to apziņojot Līvānu domes mājaslapā ziņu sadaļā. Jēkabpils domes mājaslapā pēc šādas informācijas esot jāpameklē. 
Ir informācija par deputātu pieņemšanas laikiem un tālruņi. Kā tad īsti esot, vai tad tagad tomēr pieņem klātienē vai tomēr nē? Informācijas par to neesot. Esot gan norādīti deputātu tālruņa numuri, bet nav norādīts, kad var zvanīt - vai jebkurā laikā? Un ne visiem esot mobilie tālruņi norādīti. Lasītāji interesējas, kādas tagad ir saziņas iespējas ar deputātiem, kas var aizvietot pieņemšanas laikus. 
     -Deputāti ir tautas vēlēti un viņi paši izvēlas, kā sazināties ar velētājiem. Mēs tikai nodrošinām šīs informācijas ievietošanu mājaslapā atbilstoši normatīvo aktu prasībām. Ja runā par Līvānu paraugu, tad tas jājautā speciālistiem, kas nodarbojas ar politiskās aģitācijas jautājumu, kā tas jāvērtē, vai tas neizskatās kā mēģinājums apiet rāmi, kas noteic aģitācijas aizliegumus. Taču, ja deputāti grib izmantot jaunus rīkus komunikācijai ar iedzīvotājiem - ZOOM, Skype vai citus, tad var to darīt un informāciju ievietot mājaslapā, sacīja Jēkabpils domes izpilddirektors Guntars Gogulis.
     Uz precizējošu jautājumu, ka runa ir par situāciju, kad Covid pandēmijas laikā gadiem ierastā deputātu pieņemšanas laiku sistēma nebūtu vēlama un varbūt to var aizvietot ar iespēju deputātus noteiktā laikā sazvanīt, kā arī vai domē tagad notiek deputātu klātienes pieņemšanas, G. Gogulis uzsvēra, ka deputāti paši izšķiras, kā komunicēt ar iedzīvotājiem. Dome varot nodrošināt jebkurus līdzekļus. Par klātienes tikšanos norisi konkrētas atbildes nebija, tikai norādīts, ka tas tagad ir problemātiski. G. Gogulis arī minēja, ka  nav bijis deputātu ierosinājumu informēt iedzīvotājus par iespēju sazvanīt viņus kādā konkrētā laikā.
      Domes vadība uzsver, ka tie, kas vēlas sazināties ar deputātiem, atrod veidu, kā to darīt. Tas, ka bijis kontakts, esot redzams  no deputātu reakcijas komiteju sēdēs, kur viņi informē, par iedzīvotāju viedokli. 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. Būtu jauki
    Būtu jauki
    pirms 1 mēneša

    Būtu jauki, ja deputāti, piemēram darbīgā Bērziņa, runīgā Kļaviņa un nenogurdināmais Svilis kādreiz apstaigātu privātmāju rajonus un uzklausītu īpašnieku problēmas. Citādi deputāti tikai Ķieģeļu ielā ar penzionāriem tiekas. Bet mums būtu ko pastātīt! Un neaiciniet pirms vēlēšanām mūs uz kultūras namiem uz koncertiem un papļāpāšanu pie kafijas tases, bet nāciet ielās, pagalmos pie cilvēkiem.

    Atbildēt

Pievienot komentāru