Dubļu jūra un tukšie solījumi
BD

Jēkabpils pašvaldības un būvnieku dažāda līmeņa amatpersonas  ne reizi vien solīja, ka, rekonstruējot  Pasta ielu un tai blakusesošās šķērsielas, būvdarbu laikā tiks nodrošināta piekļuve pie veikaliem, uzņēmumiem, dzīvojamajām  mājām.
   Diemžēl  «Brīvās Daugavas» redakcija,  kurai ieeja ir no Katoļu ielas puses, jau otru mēnesi ir faktiski nogriezta no ārpasaules, padarot gandrīz neiespējamu iekļūšanu ēkā gan apmeklētājiem, gan darbiniekiem. Arī vairākkārtēja vēršanās pie domes izpilddirektora G. Goguļa ir bijusi veltīga.
 
D. Gagunova foto 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (34)

 1. Huligāns
  Huligāns
  pirms 2 gadiem

  Gogulmoguli vajadzētu tupelēs izdzīt pa Katoļu ielu no viena gala līdz otram

  Atbildēt
 2. ome
  ome
  pirms 2 gadiem

  Nu re kā ir.Kad Bebru ielu rekonstruēja ,tad arī amatpersonas vienmēr atbildēja ,ka viss rit pēc plāna.Kaut bieži pat mēnešiem nekas netika darīts.

  Atbildēt
 3. faktiski
  faktiski
  pirms 2 gadiem

  Nu akurāt kā Krustpils novada ceļi katru gadu. Bet cilvēki brauc un brien. Un situācija tikai pasliktinās. Ko viņiem darīt? Novads savus dienesta autiņus nojāj, pērk vietā citus. Nu riktīgi mažori. :D Uz redakciju vēl var aiziet no otras puses, protams ar līkumu. Bet īstenībā Goguli vajadzētu palaist no darba par šitām neērtībām, ko sagādājis visiem tirgotājiem, iestādījumiem, gājējiem, šoferiem un citiem. Lai līdzi paķer vēl Sirmoviču. Mālniece pati aizgāja, nu paldies Dievam! Tā strādāt, kā strādāja pie šīs ielas, jau vasarā skaļi teicām, ka objektā nekas nenotiek, vai arī viens strādā un trīs skatās. Šaurība tur ņe proičom, kā mums te centās ieskaidrot. Tāpēc arī nav uzlieta pirmā kārta līdz ziemai, kā solīja. Sagrābsta Ošukalns vairākus objektus, cilvēkus un tehniku izsvaida, un še tev rezultāts- jābrien gumijniekos un ar autiņiem kilometri jābrauc riņķī pa nolāpītajām ielām pasalēkdamies dauzot kopā autiņu piekares. Kur Ragainis skatās? Redakcija varēja pasaukt Tautas panorāmu. Lai visa Latvija redz, kā pie mums strādā dome un Ošukalns. Nu nestrādā ne viens, ne otrs uz rezultātu, bet tikai muļļājas! Merkūram zem BD laikam labs gumijas zābaku noiets. :D Drīz vajadzēs slidas pirkt. :D

  Atbildēt
 4. Merkūrijs
  Merkūrijs
  pirms 2 gadiem

  Kāds noiets,ja cilvēki netiek veikalā??!!Nesaukšu ciparus,bet apgrozījums salīdzinot ar citiem mēnešiem zem jebkuras kritikas,bet algas un nodokļi jāmaksā!Pie tam tas viss tieši sezonas maiņas laikā kad apavi vajadzīgi.Kad remontēja Rīgas ielu,bijām spiesti veikalu aizvērt,jo remontēja divus gadus.Vai tik šeit nedraud tas pats.Ja paskatās visas Pasta ielas garumā,tad strādniekus neredz,darbu sāk ap 9 ,bet citreiz beidz jau ap 15.00.Tas ir normāli?

 5. faktiski
  faktiski
  pirms 2 gadiem

  Vasarā to Ošukalnu par visiem vajadzēja ņemt aiz ..autiem, kā arī uz lauriem guļošo domi trobelēt augšā. Nu nevar akli ticēt, ko domes pārstāvis Gogulis sola, ja objektos neredz kustību un raitu darbu virzību. Ko tagad? Tagad tikai jāgaida pavasaris, kad dubļu būs 10 reiz vairāk. Tas nav prātam aptverams, ka tā ir iznācis, var teikt, Jēkabpils pašvaldības acu priekšā.

 6. Joske
  Joske
  pirms 2 gadiem

  Ragainis ar Nitišu bratuhas. Pie kājas viņiem kkādas cilvēku neērtības. Ošukalns kārtējo reizi pierāda, ka kvalitāte un ātrums viņiem sveši. Pēc tam prasīs papildus finansējumu u tt...

 7. Pensionāre
  Pensionāre
  pirms 2 gadiem

  Mans paziņa uz Ošukalnu staigāja vairākas reizes,lai stātos darbā.Visu laiku atlika un beidzot tā arī nepaņēma.Kur tad viņiem būs kas strādā?

 8. faktiski
  faktiski
  pirms 2 gadiem

  Nav kādu laiku tajā pusē būts, bet foto redzams, ka BD patiešām dubļi ir līdz pašām durvīm. Šito tā nevar atstāt, jārīkojas!

  Atbildēt
 9. andrejs
  andrejs
  pirms 2 gadiem

  Ja jau G. Gogulis neko nedara, lai saremontētu Katoļu ielu, lai dežūrē uz tās par nesēju - visus, kuriem jāiet pa dubļu jūru, lai pārnes tai pāri!

  Atbildēt
 10. simtgade
  simtgade
  pirms 2 gadiem

  Ar jaunām darba uzvarām Ošukalns sagaida Latvijas simtgadi. Urra, biedri!

  Atbildēt
 11. he he
  he he
  pirms 2 gadiem

  :DDDDDDDDDDDDD ragaiņa korišs var atļauties visu.

 12. Es
  Es
  pirms 2 gadiem

  Ošukalnam vajadzētu pamācīties no poļiem un lietuviešiem kā strādāt.Tur ceļus temontē pa naktīm un ļoti ātri.Ošukalns projektus vinnē un darbus piegrābjas,bet neko nedara,velk garumā,galvenais uzsākt.Kaitniecība un vairāk nekas!!!

  Atbildēt
 13. he he
  he he
  pirms 2 gadiem

  Visā Eiropā industriāli attīstītajās valstīs ceļus remontē pa naktīm, jo ja ceļus sāks remontēt pa dienu, apstāsies visa transporta kustība un ekonomikai būs āmen. Pie mums, kā jau pie mums plikiņiem un nabagiem- gumijniekus kājās un uz priekšu. Ja kāds iegrims dubļos, izsauks Goguli, Gogulis iznesīs. Man patīk. Visu cauru gadu skan- simtgade, simtgade, bet gala beigās cilvēkiem visi nervi čupā. Nu bet būs ko atcerēties, kādas ielas bija uz Latvijas simtgadi Jēkabpilī. Kā nekad! :D Laukos tā ir ikdiena.

 14. TV
  TV
  pirms 2 gadiem

  Jēkabpils vārds nav sen skanējis Latvijas mērogā, varbūt vajag izsaukt Beztabu vai kādu citu lielo televiziju, lai katoļu ielā paaicina nitišu un goguli un parāda kā jpils pašā pilsētas centrā sagaida simtgadi

  Atbildēt
 15. bezpreģels!
  bezpreģels!
  pirms 2 gadiem

  Toreiz gan bija smieklīgi kā nitišs bija uz rīgu uz raidījumu sumkā aizvedis asfalta urbuma paraugus un tā arī pagaldē noturēja, pats ar ragaini kā ar aukstu ūdeni aplieti. Bij vai nebij tā sumka, kas viņu zin. Pateikt jau var daudz ko. Nez ko BD nav uzvaicājusi pašam nitišam, kas par figņu sataisīts pilsētas centrā. Viņš taču ir deputāts, lai paskaidro.

 16. fantomass
  fantomass
  pirms 2 gadiem

  Tauta sasparojas!!!! Iznesam Goguli no Domes. Tur viņam nav vietas !!!!!!

  Atbildēt
 17. aha
  aha
  pirms 2 gadiem

  Bet tikai komplektā ar sirmoviču!!!

 18. Fronte Aigara pagalmā
  Fronte Aigara pagalmā
  pirms 2 gadiem

  Ielu remontdarbu pasūtītājs ir Jēkabpils pilsētas dome (tātad arī Jēkabpils pilsētas domes deputāts Aigars Nitišs, kurš faktiski patlaban neformāli komandē parādi domē). Arī darbu galvenais izpildītājs Pasta un Katoļu ielu remontos ir Nitišs (jeb "Ošukalns"). Šajā uzņēmumā (nav svarīgi - tieši vai pastarpināti), bet daļas šajā SIA pieder ARĪ Nitišam Aigaram. Tātad zināms labums no šā pasūtījuma noteikti ienāks arī viņa kabatā. Sanāk, ka pasūtītājs un izpildītājs ir viens un tas pats, ne? Līdz ar to atkrīt jautājums, vai dome (un vismazāk izpilddirektors Gogulis kā te daži cer) brauks augumā izpildītājam par viņa neizdarībām. Piemēram, par novēloti iesākto, lēno un neveiklo darbu, par slikto koordināciju dažādo apakšuzņēmēju starpā, kad, kā jau labāko tradīciju garā pie mums notiek, viens izrok bedri, kaut ko ieliek, aizber, tad nāk nākamais, rok vaļā, atkal kaut ko citu ieliek un aizber, un tā reizes piecas. Tāpēc darbs iet šādā ritmā: viens solis uz priekšu, divi atpakaļ. Par remontiem nakts laikā i nesapņojiet! Uzņēmējs tak negribēs maksāt darbiniekiem par virsstundām un darbu nakts stundās. Te nav nekāda Eiropa. Nu un likt "paši ziniet ko" uz visiem apkārtnes uzņēmējiem, veikaliem, tirgu, utt., kas atrodas šīs dubļu jūras ielenkumā, var atļauties tikai iepriekšminētā iemesla dēļ: pats sev esmu darbu pasūtītājs, pats - izpildītājs. Sajūtas, uz to visu noskatoties? Tā, it kā mēs būtu nevis pilsētā, kas pieder visiem, bet gan esam iesprostoti vienas privātpersonas pagalmā, kur tas dara, ko grib un kā grib.

  Atbildēt

Pievienot komentāru