Dubulto ceļa segumu posmā Vandāni - Dunava uzklās nākamgad
Inese Zone

     BD jau informēja, ka, iespējams, šogad nevarēs uzklāt dubulto segumu posmā Vandāni - Dunava, jo to neļauj laika apstākļi.  
     Jēkabpils novada domes priekšsēdētāja vietnieks veselības un sociālo pakalpojumu jautājumos Aivars Vanags informēja, ka šogad segums ir uzklāts līdz Vandāniem un pat mazliet aiz Vandāniem, un līdz  Dignājas skolai pietrūkuši kādi 100 metri. 11. septembrī darbi ceļa virsmas sagatavošanā esot pārtraukti un šogad vairāk neturpināšoties. Tas esot saistīts ar to, ka dubulto virsmas segumu nevar klāt pie zemām āra gaisa temperatūrām, un šogad ceļa posmam no Vandāniem līdz Dunavai būšot tehnoloģiskais pārtraukums. Esot runāts ar būvniekiem, kas skaidrojuši, ka dubultā seguma virsma turpina veidoties vēl mēnesi pēc uzklāšanas, kad jau ir paredzamas zemas āra gaisa temperatūras, kas var negatīvi ietekmēt seguma kvalitāti. Darbi tikšot atsākti nākamgad jūnijā, un nebūšot tā, ka nākamgad finansējums ceļa posmam vairs netiks nodrošināts. 
     Sarunās ar “Latvijas valsts ceļu” pārstāvi arī esot sacīts, ka tuvākajos gados šo ceļu no Dunavas varētu arī līdz Dvietei noklāt ar dubulto segumu. Tagad tiekot gaidīts, kad sāks projektēšanu ceļa remontam no Rubeņiem līdz Zasai. Visticamāk, šogad beigsies konkurss par projektēšanu,  nākamgad projektēs, un 2023. gadā varētu notikt ceļa posma būvdarbi.
     Atgādinām, ka SIA “Ošukalns” ceļu būves nozares vadītājs Jānis Hauka BD jau iepriekš sacīja, ka līgumā bijis noteikts, ka darbi posmā Vandāni -  Dunava pilnībā jāpabeidz līdz šī gada beigām, taču to darīs nākamgad, jo citādi nevar garantēt seguma kvalitāti. Virsmas apstrādi rekomendējot veikt tikai līdz 15. augustam. Pērn virsmas apstrāde atsevišķos ceļu posmos veikta rudens pusē un būvniekiem nācies pildīt garantijas remontu.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru