Dzimtsarakstu nodaļu rudenī pārvietos uz jauno tiesu namu
INESE ZONE

Šovasar plānota jaunā Jēkabpils Tieslietu nama nodošana ekspluatācijā. Iecerēts, ka tur vienā ēkā atradīsies visas tieslietu nozares struktūrvienības. 
      Atbildot uz jautājumu, kad tieši ēku varētu nodot ekspluatācijā un kādas pašvaldības iestādes uz to pārcelsies, Jēkabpils domes priekšsēdētājs Aivars Kraps skaidro, ka ēku plānots pabeigt vasaras sākumā, bet iestāžu pārvākšanās uz to noslēgsies ne ātrāk kā rudenī. No domes struktūrvienībām uz jauno Tieslietu namu pārcels tikai dzimtsarakstu nodaļu. 
      -Domāju, ka šovasar, kad ir kāzu periods, dzimtsarakstu nodaļa vēl paliks domes ēkā, jo nebūtu normāli, ja brīdī, kad cilvēkiem notiek dzīves svarīgākās dienas svinības, turpat citās telpās kāds cits nēsā galdus un krēslus. Nogaidīsim, kamēr lielākā daļa no citu iestāžu ievāksies, un tad arī pārvietosim dzimtsarakstu nodaļu. Platība dzimtsarakstu nodaļai tur būs gana liela - ap 400 kvadrātmetru. Ko darīt ar iegūto veco tiesu namu un citām domes ēkām, ir jautājums, par to vēl diskutēs. Bet mēs skaidri zinām, ka pa rekonstrukcijas laiku nevarēs izmantot domes ēku Jaunajā ielā 39i, tāpat arī būs problēmas ar 2. vidusskolas izvietošanu. Tā ka tiesu namu tuvākajā laikā varētu izmantot šajā rakursā. Par to, ko varētu darīt ar zemesgrāmatas ēku, mūs jau ir uzrunājuši novadi. Pašvaldībai ir daudz īpašumu, daļu mēģinām pārdot, bet diemžēl neveiksmīgi. Bet ir vien liels “bet”, ja līdz 2021. gadam pabeigs pašvaldību reformu un mēs būsim viens liels novads, kāds tiek plānots, tad mums radīsies jaunas vajadzības un varbūt pašiem vismaz daļa šo ēku būs nepieciešamas. Tāpēc mēs vismaz pagaidām esam nolēmuši mēģināt pārdot to, ko var tirgot, bet ar pārējiem objektiem nedaudz iepauzējam, - sacīja Jēkabpils domes priekšsēdētājs Aivars Kraps.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru