Iedzīvotāji no plūdu skartajām teritorijām sūtījumus un  pensijas var saņemt  1. pasta nodaļā
Sagatavoja J. Apīnis

     “Latvijas pasts” ziņo, ka pasta nodaļas Jēkabpilī strādā ierastajā režīmā un iespēju robežās tiek nodrošināta arī sūtījumu piegāde. To teritoriju iedzīvotāji, kurus skāruši plūdi, aicināti sūtījumus – tajā skaitā pensijas, kuru piegādi dzīvesvietā parasti nodrošina pastnieks, saņemt Jēkabpils 1. pasta nodaļā  Brīvības ielā 131.
     Lai gan Jēkabpils pasta nodaļas strādā atbilstoši ierastajam darbalaikam un tiek nodrošināta arī sūtījumu piegāde, plūdu radīto postījumu un apdraudējuma dēļ pastniekiem nav iespēju piekļūt visās adresēs, kur nepieciešama  sūtījumu piegāde.
     Daļa plūdu skarto teritoriju iedzīvotāju un juridisko personu patlaban ir evakuējušies, daļa adresātu strādā un dzīvo citās – pagaidu telpās. Tāpēc iedzīvotāji un juridiskās personas no plūdu skartajām teritorijām aicināti pasta sūtījumus saņemt Jēkabpils 1. pasta nodaļā Brīvības ielā 131. Tas attiecas arī uz Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras izmaksātajām pensijām, kuru piegādi pastnieks parasti nodrošina klienta dzīvesvietā.
     Jēkabpils 1. pasta nodaļa strādā pirmdienās, trešdienās, piektdienās no plkst. 8.00 līdz 18.00 un otrdienās, ceturtdienās no plkst. 8.00 līdz 19.00.
     Visos jautājumos par pasta pakalpojumu saņemšanu var sazināties ar “Latvijas pasta” Klientu centru: pa tālruni 27008001 vai 67008001, rakstot e-pastā: info@pasts.lv vai pasta sociālo mediju profilos.
   
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru