Izārda dekoratīvos elementus un iebrauc stabā
INESE ZONE

Naktī no sestdienas uz svētdienu plkst. 00.07 automašīna «Audi S4 Avant», ar kuru brauca nenoskaidrots autovadītājs, Andreja Pormaļa un Viestura ielas krustojumā izraisīja sadursmi ar «Mercedez Benz», nodarot šai automašīnai bojājumus, un negadījuma vietu atstāja, aizbraucot pa A. Pormaļa ielu Vienības un Brīvības ielas satiksmes apļa virzienā.
    Policija ziņo, ka tālāk automašīna iebrauca satiksmes aplī un devās taisni pāri apstādījumu zonai, kā rezultātā tika sabojāti vairāki dekoratīvie elementi, tajā skaitā arī baltā materiāla dekoratīvās bumbas, kas pēc trieciena izripoja uz brauktuves. Mašīna ietriecās arī ceļazīmē, kādas ēkas sienā un gājēju pārejas apgaismes stabā. Pēc tam vadītājs automašīnu atstāja un aizmuka.
    Kā informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece, policija ir uzsākusi administratīvo lietu un skaidro notikuma detaļas, arī to, vai pie stūres bija automašīnas īpašnieks vai kāda cita persona.
   Jēkabpils pašvaldības pilsētvides departamenta direktors Raits Sirmovičs stāsta, ka pašvaldība nav iesniegusi  policijā pieprasījumu par zaudējuma piedziņu, jo neesot nopietnu zaudējumu. Dekoratīvās bumbas novietotas atpakaļ aplī. Dažas esot nedaudz nobrāztas, bet  tām nav nodarīti būtisks kaitējums. Tāpat tagad ziemā nevarot konstatēt, vai bojāti aplī esošie stādījumi, bet šķiet, ka arī tur bojājumu neesot. Speciālisti vēl izvērtējot, kādā stāvoklī ir automašīnas skartais apgaismes stabs. Ja konstatēšot nopietnus bojājumus, kas prasa remontu, iesniegšot pieprasījumu policijai par zaudējumu atlīdzību. R. Sirmovičs arī minēja, ka šobrīd esošā informācija liecinot, ka jau ir zināms negadījuma izraisītājs.
 
Foto no Facebook.com
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (4)

 1. faktiski
  faktiski
  pirms 1 gada

  Jānīt, kā tad neiebrauksi stabā, ja jpilis izgaismota ar zārka lampām? Pat nedzēris nekā nevar redzēt no auto, piedevām apžilbina pretimbraucošās mašīnas. Dekoratīvie elementi ir jāliek kvadrātveida, lai neripo. :D

  Atbildēt
 2. As
  As
  pirms 1 gada

  Jēkabpilī nav nozīmes apaļi, vai kvadrātveida rotājumi , tā pat visu izdemole! Labi ka sidraba ābelītes apli šitāds ne trāpījās, skāde būtu lielāka!

  Atbildēt
 3. he he
  he he
  pirms 1 gada

  Būtu uzdūries uz sidraba ābeles zariem, nebūtu aizlaidies.

 4. he he
  he he
  pirms 1 gada

  Šodien Jpils kā Sūnu ciemā. Pat centrā pie bijušā unīša ietve nebija notīrīta. Galvenās ielas iztīrītas, šķērsielas piebraukātas. Un dzīvojam tehnikas laikmetā. Manuprāt, Hauka nu galīgi neatbilst ieņemamajam amatam. Pie veikala Lats, netālu no Circle K, viens bārdains bomārs pastāvīgi diedelē. Bija iegājis veikalā iepirkties, gandrīz no viņa smakas bija jāatstāj veikals.

  Atbildēt

Pievienot komentāru