Izmaiņas apmeklētāju pieņemšanā Jēkabpils slimnīcā
Lāsma Vindule, SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” sabiedrisko attiecību speciāliste

Saistībā ar būvniecības darbiem, kas norisinās projekta “Stacionārās un ambulatorās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca”” ietvaros, Jēkabpils slimnīcas apmeklētājiem ir jārēķinās ar vairākām izmaiņām. Uz remontdarbu laiku ir slēgta Jēkabpils reģionālās slimnīcas galvenā ieeja, tādēļ apmeklētājus lūdzam izmantot ieeju no pagalma puses (pa labi no uzņemšanas). Neatliekamās uzņemšanas vieta nav mainīta.
     Lai atbrīvotu telpas, kurās patlaban notiek būvdarbi uzņemšanas nodaļas paplašināšanai, kā arī saistībā ar būvdarbiem ambulatorajā daļā, veiktas vairākas izmaiņas pakalpojumu sniegšanas vietās: stacionārā plānveida reģistratūra (plānveida pacientu stacionēšana) atrodas slimnīcas 2. stāvā, laboratorijas reģistratūras telpās;  rehabilitācijas nodaļa (rehabilitologs un fizikālā terapija) -  4. stāvā no kāpnēm pa kreisi; endoskopijas kabinets - 2. stāvā; ultrasonogrāfija-1 un ehokardiogrāfija ir pārcelta uz dienas stacionāra 2. kabinetu; uz dienas stacionāra apskašu kabinetu un 10. kabinetu pārcelti arī sieviešu konsultācijas un vecmātes kabineti.  Reģistratūra atrodas stacionāra 2. stāvā. 
    Tā kā būvniecības darbu procesā vēl sekos izmaiņas pakalpojumu atrašanās vietās gan slimnīcā, gan ambulatorajā daļā (poliklīnikā), pirms ieplānotā apmeklējuma rekomendējam iepazīties ar aktuālāko informāciju par visām izmaiņām, kas publicēta mājaslapā www.jrslimnica.lv sadaļā “Jaunumi”. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un pateicamies mūsu pacientiem par sapratni!
     
     
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru