JAP vadītājas amatā apstiprināta Aija  Vetere, par slimnīcas valdes locekli vēl lems
INESE ZONE

     Šonedēļ vajadzēja noslēgties konkursiem uz Jēkabpils autobusu parka valdes priekšsēdētāja un Jēkabpils reģionālās slimnīcas valdes locekļa amatiem.
    Kā informē Jēkabpils novada pašvaldības izpilddirektors Uldis Skreivers, autobusu parka valdes locekļa amatu pārliecinoši ieguvusi līdz šim uzņēmuma  prokūristes amatā esošā uzņēmuma līdzšinējā direktora vietniece un atbildīgā par pārvadājumu maršrutu plānošanu Aija Vetere. Savukārt nav izdevies pilnībā veikt Jēkabpils slimnīcas valdes locekļa kandidātu izvērtēšanu, jo vērtēšanas komitejas loceklis Latvijas Slimnīcu biedrības valdes priekšsēdētājs Jevgēnijs Kalējs nav varējis pilnvērtīgi piedalīties sēdē, jo bija jādodas darba darīšanās uz Saeimu. Viņš savu vērtējumu solījis atsūtīt šīs nedēļas beigās vai nākamās nedēļas sākumā, un tad varēs lemt par konkrētas personas apstiprināšanu amatā.
     Uz slimnīcas valdes locekļa amatu bija pieteikušies septiņi pretendenti. Divus pēc kandidātu iesniegto dokumentu izvērtēšanas atzina par neatbilstošiem, piecus aicināja uz pārrunām, ar domu no viņu vidus šonedēļ izvēlēt valdes locekli. Kandidātu vidū esot gan personas ar pieredzi medicīnā, gan citos vadošos amatos. Ģeogrāfija, no kurienes nāk kandidāti, pamatā esot Jēkabpils un Rīga.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru