Jēkabpils domē piecu departamentu vietā plāno trīs
INESE ZONE

Jēkabpils domes priekšsēdētājs Aivars Kraps informē, ka esošo piecu departamentu vietā ir iecerēts izveidot trīs. Iecere esot tāda, ka  nebūšot atsevišķu nodaļu, izņemot dzimtsarakstu nodaļu un būvvaldi, bet speciālisti darbosies departamentu pakļautībā. Paliks Pilsētvides, Administratīvais un Juridiskais departaments.
         -Es uzskatu, ka tas cilvēku skaits, kas strādā, neatbilst pārāk plašajiem departamentiem. Varbūt kādas trīs štata vietas tiks likvidētas. Piemēram, personāla nodaļa tiks pievienota Vienas pieturas aģentūrai, un trīs darbinieki tur vairs nebūs vajadzīgi. Pārskatīsim arī sabiedrisko attiecību nodaļas štatus. Šobrīd tur ir četras amata vietas, bet domāju, ka pietiks ar trim. Tie ir tādi lielākie virzieni. Nebūs atsevišķas personāla nodaļas ar, manā skatījumā, neadekvātu algu nodaļas vadītājam, un, likvidējot nodaļu, vairs nebūs arī nodaļas vadītāja amata. Pēc tam aprēķināsim finansiālo ieguvumu no reorganizācijas, - teica A. Kraps. Viņš  minēja, ka ietaupīto naudu varētu izmantot ielu remontam, jo lieku budžeta līdzekļu tam tagad neesot. Uz Administratīvā departamenta vadītāja vietu būšot konkurss, bet skatīšoties uz vietējām darbinieku rezervēm. Savukārt departamentos, ko saglabā, nekas nemainīsies.  Pilsētvides departamentu vada Raits Sirmovičs, bet Juridisko – Dace Gluha. 
     -Manā skatījumā, piecu departamentu modelis bija nepareizs.   Vienkārši konkrētiem cilvēkiem tika palielināts atalgojums, bet es neredzu ieguvumus darbā. Turklāt, jo lielāks kolektīvs, jo vieglāk sadalīt darbus citiem, kad kāds slimo un iet atvaļinājumos, bet mazākā kolektīvā tas ir grūti. Un  amatpersonu var aizvietot tikai amatpersona, – sacīja A. Kraps. Viņš skaidroja, ka šo ideju vēl apspriedīs ar deputātiem. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (5)

 1. kaut kā tā
  kaut kā tā
  pirms 10 mēnešiem

  Ragainis sariktēja bez galvas un apdoma 5 departamentus, piedevām pacēla priekšniekiem algas. Trallināja taipus Daugavas, turpināja darīt šaipus.

  Atbildēt
 2. tad pienāca Kindzulis;
  tad pienāca Kindzulis;
  pirms 10 mēnešiem

  Izklausās pēc lēta populisma. Departamentu skaits samazinās, bet nesamazinās tur strādājošo locekļu kopskaits, tie sadalīsies pa trim departamentiem. Vietas pietiks visiem.

  Atbildēt
 3. GedertsPiebriedis
  GedertsPiebriedis
  pirms 10 mēnešiem

  Viņ tur beigas vel riktig sakauses.

  Atbildēt
 4. Reimārs
  Reimārs
  pirms 10 mēnešiem

  Tas jau vien ir labi, ka samazina departamentu skaitu. Tālāk jālikvidē nevajadzīgās amatvietas un jāsamazina algas tām amatvietām, kuras ir tik tiešām nepieciešamas. Tad mums visiem roka pacelsies nodokļus maksāt.

  Atbildēt
 5. Beņķis
  Beņķis
  pirms 10 mēnešiem

  Un kā ar soliņu par 17 tūkstošiem uz dambja? To arī derētu atlaist (t.i. atdot atpakaļ taisītājiem) un par ietaupīto naudu noasfaltēt kādu ielu. Vajadzētu sanākt. Man vēl atmiņā dizaina soliņš Islandes skvērā blakus tai izjukušajai veļasmašīnai. Tas soliņš bija liekas par 4 tūkstošiem latu. Salcevčs ļoti slavēja tā dizainu. Tagad no tā (soliņa) ne sapuvuši prauli nav palikuši.

Pievienot komentāru