«Jēkabpils ūdeni» vadīs Mihails Aleksejevs
Inese Zone

Kā informē Jēkabpils domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis,  noslēdzies konkurss uz SIA «Jēkabpils ūdens» valdes locekļa amatu.
   Konkursam pieteikušies deviņi pretendenti. Trīs no viņiem neesot iesnieguši visus izvērtēšanas nosacījumiem atbilstošos dokumentus, seši uzaicināti uz pārrunām. Viens no viņiem neesot ieradies, bet no pieciem atlikušajiem pretendentiem par atbilstošāko atzīts SIA «Pils rajona namu pārvalde» valdes loceklis Mihails Aleksejevs. 
   R. Ragainis BD sacīja, ka pagaidām pašvaldība nesteigsies ar konkursa rīkošanu uz «Pils rajona namu pārvaldes» vadītāja amatu, un, visticamāk, norīkos kādu viņa pienākumu izpildītāju. Pastāvot iespēja, ka varbūt tiks lemts par «Pils rajona namu pārvaldes» kā atsevišķas struktūras reorganizāciju.
    Kā zināms, pašreizējam uzņēmuma vadītājam Elmāram Užulim 10. decembrī beidzas līguma termiņš ar pašvaldību, un Jēkabpils domes jaunā vadība ir paudusi nostāju, ka, beidzoties līguma termiņam,  rīkos konkursu uz pašvaldības kapitālsabiedrību vadītāju amatiem. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (8)

 1. vērotājs
  vērotājs
  pirms 11 mēnešiem

  Viens otrs komentētājs no Jēkabpils laika šo cilvēku jau sen paredzēja. Un izrādījās taisnība. Gandrīz vai konkursu nevajadzēja rīkot.

  Atbildēt
 2. Madara
  Madara
  pirms 11 mēnešiem

  Tiesam zel,ka jau sen dzirdetas runas pilseta izradijas patiesas. Kartejo reizi japadoma,cik perkami visi esam....

  Atbildēt
 3. mihails, bet cits
  mihails, bet cits
  pirms 11 mēnešiem

  Visi nav pērkami, bet tikai tie kas pieņem šādus lēmumus un pirkuma cena ir pašiem savu silto vietu saglabāšana, ko apdraudēja koalīcijas dalībnieku uzmetiens!

 4. veterans
  veterans
  pirms 11 mēnešiem

  Miška tik duševno dzied ğeņ pobedi 9. maijā pie puškas. Skaidrs ka pelnijis amatu pie ūdens pumpjiem.

  Atbildēt
 5. Jefs
  Jefs
  pirms 11 mēnešiem

  Vai tad disku jau būs ierakstījis?

 6. jāzeps
  jāzeps
  pirms 11 mēnešiem

  vai tad gaidīji, ka viņš dziedās " Dievs svēti Latviju" vai "Mēs sitīsim tos ut...." ???

 7. jāzepiņ,
  jāzepiņ,
  pirms 11 mēnešiem

  katrs zvana no savas kalakoļņas

 8. Zuze
  Zuze
  pirms 11 mēnešiem

  Jēkabpilī viss notiek tieši tā kā visā Latvijā- viss ir pērkams. Kauns jaunajai domes vadībai. Būtu kaut noturējušies kādu laiku godīgi. Labās pārmaiņas. Fui

  Atbildēt

Pievienot komentāru