No zibens izceļas liels ugunsgrēks
Sagatavoja J. Apīnis

Piektdien plkst. 18.37 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz  Krustpils novada Mež­āres pagastu, kur uguns­grēks bija izcēlies šķū­nī. Ierodoties notikuma vie­tā, konstatēts, ka zibens izlādes rezultātā deg vienstāva dzīvojamās mājas jumts un ārsiena 90  m2 platībā un saimniecības ēka 210 m2 platībā. Divi cilvēki no ēkas saviem spēkiem evakuējās pirms VUGD ierašanās. Ugunsgrēkā gāja bojā govs, divas kazas un 23 vistas. Plkst. 3.25 šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks likvidēts. 
 
Nozog datoru
Tirdzniecības centrā Nākotnes ielā, brīvi piekļūstot, nozagts bez uzraudzības atstāts portatīvais dators. Spēļu zālē Madonas ielā nozagts mobilais tālrunis «Samsung».  Kūku pa­gastā, brīvi piekļūstot, no no mājas nozagti 20 eiro.
 
Saduras ar meža dzīvnieku
1978. gadā dzimušais, vadot automašīnu «Volvo XC70», Sēlpils pagastā ceļa Aizkraukle–Jēkabpils 30. kilometrā uzbrauca meža dzīvniekam, kurš pēkšņi izskrēja automašīnas priekšā. Mašīna guva bojājumus.
Jēkabpilī, Viestura ielā, nenoskaidrota automašīna uz­brauca stāvošai «Toyota Land Cruiser» un notikuma vietu atstāja.
 
 
Brauc bez tiesībām
1996. gadā dzimis vīrietis  Kūku pagastā vadīja nereģistrētu motociklu «Ya­maha R6» bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām atkārtoti gada laikā.
J. Akuratera ielā policija apstādināja   mopēdu, ar ku­­ru brauca 1986. gadā dzi­mis vīrietis, būdams alkohola reibumā (1,6376 promiles) un  bez vadītāja apliecības.
 
Atrod noslīkušu
Sestdien glābēji saņēma informāciju, ka Daugavā pie Jēkabpils noslīcis cilvēks. Glābēji pārmeklēja ūdenstilpi un noslīkušo atrada.
 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (3)

 1. vērotājs
  vērotājs
  pirms 11 mēnešiem

  No visām nelaimēm, kas uzskaitītas, varēja arī nenotikt. Vienīgi no kā nevarēja izvairīties, tas ir zibens. Es arī vakar novēlos no velosipēda garšļaukus aiz savas neuzmanības. Un ko tu lamāsi? :D

  Atbildēt
 2. īpaši stulbs
  īpaši stulbs
  pirms 11 mēnešiem

  Krustpils novadā ar ugunsgrēkiem nevienu nepārsteigt, bet, kad vainīgs ir zibens, tas laikam pirmo reizi.

  Atbildēt
 3. zinātājs
  zinātājs
  pirms 11 mēnešiem

  Sestdien braucu gar Krustpils tirdziņu un redzēju, ka glābēji sarkanās vestēs pošas uz upes pusi. Pastiprinātas steigas viņu darbībās neievēroju, bet kustības izskatījās profesionālas. Laikam jau saprata, ka nav vairs jēgas skriet pa galvu, pa kaklu... Gribētos zināt, kuru tad cilvēku Daugaviņa-māmuliņa iekāroja?

  Atbildēt

Pievienot komentāru