«PNB Bankas» klientiem naudu izmaksās «Citadele banka»
FKTK informāciju sagatavoja J. Apīnis

Finanšu un kapitāla tirgus komisija  (FKTK) ir pieņēmusi lēmumu par garantēto atlīdzību izmaksu kārtību AS «PNB Banka» klientiem, sākot ar  22. augustu, uzticot garantēto atlīdzību izmaksu veikt AS  «Citadele banka».
 
Garantētās atlīdzības izmaksas kārtība AS «PNB Banka» klientiem
    Privātpersona, VSAA maksājumu (pabalstu/pensiju) saņēmējs ar jau esošu kontu «Citadele bankā»: nav nepieciešams doties uz «Citadele bankas» fili­­āli. Jūsu garantētā atlīdzība tiks automātiski pārskaitīta uz «Citadele bankas» kon­tu. Bankas konsultants informēs VSAA par turpmāko maksājumu saņemšanu uz «Citadele banku». 6 mēnešu laikā no atlīdzību izmaksu sākuma jums nepieciešams apstiprināt VSAA, vai turpināsiet saņemt maksājumus «Citadele bankā».
Privātpersona, VSAA maksājumu (pabalstu/pensiju) saņēmējs, bez konta «Citadele bankā»: no 22. augusta dodieties uz noteiktām «PNB Bankas» fili­ālēm dokumentu parakstīšanai, līdzi ņemot pasi vai ID karti. Jums tiks automātis­ki atvērts konts «Ci­tadele bankā» un ieskaitīta garantētā atlīdzība. Inter­netbanka jums būs pieejama uzreiz pēc dokumentu parakstīšanas. Norēķinu karti saņemsiet pa pastu divu dar­ba dienu laikā, un turpmāk varēsiet to izmantot norēķiniem un skaidras naudas izņemšanai. Turpat aizpildiet iesniegumu VSAA par turpmāko pabalstu/pensiju saņemšanu «Citadele ban­kā» vai paziņojiet VSAA par vēlmi to saņemt citas bankas kontā. 
     Privātpersona, rezidents ar jau esošu kontu «Citadele bankā»: aizpildiet pieteikumu par ga­rantēto atlīdzību saņemšanu internetbankā vai «Citadele bankas» filiālē. Jūsu garantētā atlīdzība tiks pārskaitīta uz kontu «Citadele bankā». Pri­­­vātpersona, rezi­dents bez konta «Ci­tadele ban­kā»: do­dieties «Citadele ban­kas» filiāli, identificējieties un saņemiet garantēto atlīdzību ar pārskaitījumu uz savu kontu jebkurā finanšu iestādē.
      Juridiskās personas un to pārstāvji: zvaniet uz «Citadele bankas» informatīvo tālruni 67010000 un vienojieties par tikšanos. Dodieties uz norādītajām «Citadele bankas» filiālēm, identificējieties un atveriet kontu «Citadele bankā» vai saņemiet garantēto atlīdzību ar pārskaitījumu uz savu kontu jebkurā finanšu iestādē.
 
 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru