Pulcējamies šahisti! Pulcējamies dambretisti!
V.Vizulis, turnīra tiesnesis

Notiks ikgadējais «Brīvās Daugavas» turnīrs
 
18. novembrī – Latvijas valsts sirds svētkos-  tradīciju kopīgi svinēt, piedaloties Krustpils – Jēkabpils sacensībās, turpina pilsētas šahisti un dambretisti.
   Viens no galvenajiem un lielākajiem intelektuālo sportu pasākumiem Jēkabpilī kārtējo reizi  sapulcinās lielu skaitu meistarīgu šahistu un dambretistu, gan arī tādus kuriem intelektuālais sports ir hobijs un iespēja satikt domubiedrus un draugus. Tiks gaidīti arī tādi spēlētāji, kuri nav startējuši daudzus gadus, vai kuri beidzot nolēmuši pirmo reizi pārbaudīt sevi sacensībās. Tradīciju un ilgtspēju turnīram nodrošina laikraksta „Brīvā Daugava” atsaucība un izpratne par nepieciešamību atbalstīt prāta sportus. 
     Pēdējās sacensībās šahā  Jēkabpils un Krustpils puses šahisti cīņā maču noslēdza ar draudzīgu neizšķirtu, tikai Krustpils dambretisti sarūgtināja Jēkabpils dambretistus.. Tas būs nopietns iemesls konkurentiem ar sportisku azartu mesties bezkompromisa cīņā, lai revanšētos par neveiksmēm. Tātad gaidāma ierasti spraiga sacensība starp abu Daugavas krastu sportistiem.
    Turnīra vēsture ir tik gara, ka ir klāt nākušas vairākas paaudzes spēlētāju, bet pamatjautājumi ir palikuši daudzu gadu garumā tie paši.
 Kura puse uzvarēs? Kuru komandu līderi būs veiksmīgākie? Vai neparādīsies talants, kurš pārspēs pieredzējušo meistaru rezultātus? Kas būs spēcīgākais individuālajā vērtējumā katrā sporta veidā? Kuri izcīnīs laikraksta „Brīvā Daugava” vērtīgās balvas? 
     Turnīra dalībniekiem bez sportiskās cīņas vēl nāk klāt gandarījums par  iespēju tikties ar domubiedriem , dalīties iespaidos par citiem startiem, apmainīties ar jaunumiem savā sportā vai vienkārši satikt senu labu paziņu, kurš nereti nav sastapts veselu gadu.
     Visi interesenti gan šahā, gan dambretē tiek gaidīti 18. novembrī plkst. 9:30 Jēkabpils sporta centra šaha zālē, lai jau plkst. 10:00 sāktu sacensties par „Brīvās Daugavas” balvām.
    Iesildīsimies pirms nākošā vēsturiskā turnīra jau Latvijas simtgadē!
   Sacensības noslēgsies pirms lielajiem pilsētas svētku pasākumiem, lai katrs sportists varētu izbaudīt arī tos.
 
V.Vizulis, turnīra tiesnesis 
(tel. 29864245)
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru