Sāks remontēt sociālo dzīvokļu māju un uzstādīs āra trenažierus
ILZE BIČEVSKA

      Kārtējā pašvaldības sēdē Salas novada domes izpilddirektors Arnis Baumeisters klātesošos īsi informēja par aizvadītā mēneša notikumiem novadā un paveikto pašvaldībā un tās struktūrvienībās. 
      SIA “Vīgants” iegādājies un nodevis lietošanā dūmu detektorus pašvaldībai piederošo dzīvokļu īrniekiem, tāpat šis pašvaldības uzņēmums veica ceļu un ietvju attīrīšanu no sniega visā novada teritorijā. Turpinās iesāktie būvdarbi deinstitucionalizācijas projekta realizācijai - ēkā “Līkumi” Salas novada Sēlpils pagastā pārbūve, kā arī turpinās darbi Strūves ģeodēziskā loka punkta “Daborkalns” publiskās infrastruktūras un skatu torņa izbūvē un bērnudārza “Ābelīte” energoefektivitātes paaugstināšanā – siltināšanā.  
     Bet būvniecības konkurss noslēdzies divos citos iepirkumos: “Skolas ēkas vienkāršota atjaunošana - sociālās mājas ierīkošanai” un “Āra trenažieru uzstādīšana Salas novadā”.
     -Patlaban vēl norit precizējošā dokumentu pārbaude uzvarējušajiem pretendentiem, un jau tuvākajā laikā sāksies paredzētie darbi. Septiņi sociālie dzīvokļi tiks ierīkoti bijušajai Biržu pamatskolai blakus esošajā ēkā, kur pirms tam atradās bibliotēka, skolēnu mājturības kabinets un bērnudārzs, kas tagad pārcelti uz agrākās Biržu internātskolas, tagad – pamatskolas ēku. Lieli remonta darbi topošajā sociālajā mājā nav vajadzīgi, tomēr telpas jāpielāgo dzīvokļu vajadzībām. Te būs astoņi vienistabas dzīvokļi, kopēja virtuve un, protams, vajadzīgās labierīcības. Plānots, ka darbi sāksies martā, un noslēgsies vasaras nogalē. Bet vasarā paredzēts pabeigt darbus otrajā projektā, kur tikko noslēdzies būvniecības iepirkums: āra trenažieru uzstādīšanā. Te gribam uzlikt trenažierus katrā no Salas novada ciematiem: Biržos un Salā četrus, bet Sēlijā un Ošānos - trīs, - stāsta Arnis Baumeisters.

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru