Sākusies preses abonēšanas kampaņa
Gundega Vārpa, ārējo komunikāciju vadītāja

1. oktobrī sākaās jaunā abonēšanas sezona – «Latvijas Pasts» 2019. gadam piedāvā abonēt kādu no kopumā 749 Latvijas vai ārvalstu preses izdevumiem. Starp tiem ir 104 Latvijā izdoti laikraksti un 186 žurnāli. Visērtāk preses izdevumu abonementus var noformēt modernizētajā interneta vietnē www.abone.pasts.lv, kā arī jebkurā pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, pie pastnieka vai zvanot uz  informatīvajiem tālruņiem 67008001 un 27008001.
     – “Latvijas Pastā» vienuviet pieejams visplašākais abonējamo preses izdevumu piedāvājums, no kura izvēlēties sev, draugiem vai tuviniekiem saistošu lasāmvielu visam nākamajam gadam iespējams ikvienam. Pagājušā gada pieredze liecina, ka interese par drukāto izdevumu lasīšanu palielinās. Tāpēc aicinām atcerēties, ka tieši preses izdevuma abonements ir vērtīga dāvana katram dzīves gadījumam, –  uzsver «Latvijas Pasta» valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns. 
   Ar  abonējamo izdevumu klāstu iespējams iepazīties  e-abonēšanas vietnē www.abone.pasts.lv vai «Laikrakstu un žurnālu abonēšanas katalogā 2019. gadam», kas pieejams visās 618 pasta pakalpojumu sniegšanas vietās un piegādāts to abonentu pastkastītēs, kas kādu no preses izdevumiem ar «Latvijas Pasta» starpniecību abonējuši pēdējo trīs gadu laikā. 
   E-abonēšanas vietne www.abone.pasts.lv ir kļuvusi lietotājiem vēl ērtāka – līdz ar vizuālā veidola izmaiņām tajā dažādotas preses izdevumu atlases kritēriju iespējas un vienkāršota abonēšanas sistēma, minimizējot veicamās darbības līdz abonementa apmaksai. Izmantojot šo vietni, preses izdevumus iespējams abonēt arī adresātiem ārvalstīs.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru