Sola sakopt suņu piegānītās atpūtas vietas
INESE ZONE

     Nokūstot sniegam Jēkabpilī ik gadu atklājas nepievilcīgs skats, jo suņu īpašnieki nav savākuši savu mīluļu izkārnījumus. Jēkabpilieši vēlētos, lai pašvaldība  uzstādītu speciālas urnas, brīdinājuma zīmes, kas atgādinātu suņu īpašniekiem par viņu pienākumu, kā arī pašvaldības policija aktīvāk kontrolētu suņu saimniekus, un galu galā pavasarī to visu sakoptu.
     -Droši vien katru gadu šo jautājumu aktualizē, jo sniegs ir nokusis un  skats nav pievilcīgs, bet katru gadu marts ir tas mēnesis, kad “Jēkabpils pakalpojumi” īpaši sakopj pilsētu pēc ziemas. Sētniekiem ir uzdots īpaši uzmanīt viņiem uzticētās teritorijas, un, ja tur ir suņu ekskremeti vai citi atkritumi, visu novākt. Uzstādīt speciālas urnas šobrīd nav plānots, jo pie visiem parkiem, skvēriem, ielu malās ir koplietošanas atkritumu urnas, kurās var mest arī suņu ekskrementus, jo tas ir atļauts. Ja cilvēkiem ir zināmas vietas, kur šobrīd sakopšana ir sevišķi nepieciešama, var par to informēt “Jēkabpils pakalpojumus”. Protams, varam atgādināt iedzīvotājiem, ka sakopt aiz mīluļa ir suņu saimnieku pienākums, ievietojot informāciju sociālajos tīklos, - saka SIA “Jēkabpils pakalpojumi” pagaidu valdes locekle Anita Moskovska.
     Kā īpaši piesārņota tiek minēta Pļaviņu iela un Daugavas dambis, kas ir suņu saimnieku iemīļotas pastaigu vietas un kas arvien nav sakoptas. A. Moskovska skaidro, ka dambi un Pļaviņu ielu sakops, bet esot jāatceras, ka sniegs tik  tikko ir nokusis un visas teritorijas uzreiz nesakārtos. Viņa atkārtoja, ka iedzīvotāji var ziņot par  nesakoptām vietām. 
     
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru