Strīda laikā  sieviete nāvējoši sadur vīrieti
Dace Kalniņa, VP ZRP vecākā speciāliste

22. jūnijā policija saņēma informāciju, ka Jēkabpilī, kādā mājvietā, iespējams, atrodas miris vīrietis. Ierodoties norādītajā adresē, likumsargi atrada 1983. gadā dzimuša vīrieša līķi, kuram konstatēja durtu brūci kājā. Saistībā ar notikušo policijā tika sākts kriminālprocess par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas bijis par iemeslu cietušā nāvei. 
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki, veicot sākotnējās izmeklēšanas darbības,  noskaidroja un tajā pašā dienā aizdomās par minētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu aizturēja 1978. gadā dzimušu sievieti. Viņai 24. jūnijā piemērots drošības līdzeklis - apcietinājums. 
Līdz šim izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka alkohola koplietošanas laikā izcēlies sadzīviska rakstura strīds un sieviete ar nazi vienu reizi iedūrusi otrai personai kājā. No gūtā ievainojuma vīrietis nomira notikuma vietā. Turpinās pirmstiesas izmeklēšana, lai noskaidrotu precīzus notikušā apstākļus. Jāpiebilst, ka sieviete iepriekš ir bijusi nonākusi policijas redzeslokā saistībā ar dažāda veida noziedzīgiem nodarījumiem. 
Par notikušo ir sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 125. panta trešās daļas par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei.  Par minēto noziegumu var tikt piemērota brīvības atņemšana uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru