Valsts prezidents apmeklēs Jēkabpili un Pļaviņas
Sagatavoja J. Apīnis

         Valsts prezidenta kanceleja informē, ka sestdien, 21. janvārī Valsts prezidents Egils Levits apmeklēs Jēkabpili. Apmeklējuma laikā E. Levits iepazīsies ar esošo stāvokli plūdu skartajā pilsētā, kā arī ar novada un dažādu iestāžu un dienestu pārstāvjiem pārrunās nepieciešamo ieguldījumu pilsētas infrastruktūras stiprināšanā pret plūdiem. Tāpat sarunā pievērsīsies jautājumiem par pašvaldību civilās aizsardzības spējām un nacionāla līmeņa krīžu vadību.
     Valsts prezidenta Egila Levita saruna ar starpinstitūciju pārstāvjiem par plūdu apdraudējumu notiks Jēkabpils novada domē Brīvības ielā 120 plkst.  11.00.  Sarunā aicināti piedalīties Iekšlietu ministrijas, iekšlietu struktūru, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Nacionālo bruņoto spēku pārstāvji, kā arī Jēkabpils novada civilās aizsardzības komisijas locekļi un plūdu novēršanā un aizsargdambja stiprināšanā iesaistītie cilvēki.
     Plkst. 12.00  Valsts prezidents Egils Levits apskata plūdu skartās teritorijas un to radītās sekas
     Pirms Jēkabpils apmeklējuma sestdien no rīta Valsts prezidents ieradīsies Pļaviņās, kur ar Aizkraukles novada apmatpersonām pārrunās pilsētas ghatavību krīzes situācijām, tajā skaitā arī iespējamajiem plūdiem.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru