1. septembrī notiks Sporta diena pie Radžu ūdenskrātuves
Sagatavoja J. Šteinbergs

1. septembrī aktīva brīvā laika pavadīšanas un veselīga dzīvesveida piekritējus Jēkabpils Sporta centrs aicina uz  Mežaparku, kur norisināsies  tradicionālā Sporta diena.
   To plkst. 6.00 no rīta atklās Konstantīna Martino­va piemiņas sacensības pludiņmakšķerēšanā un spiningošanā. Dalība sacensībās jāpiesaka galvenajam tiesnesim namiņā pie pilsētas peldvietas līdz plkst. 5.50.
     Savukārt plkst. 12.00 starts tiks dots skrējējiem un nūjotājiem.   Tautas skrējiens «Apkārt Radžu ūdenskrātuvei» reizē būs arī Jēkabpils Sporta centra balvas  7. posms. Reģistrācija un numuru saņemšana – pie Mežaparka namiņa. Skrējiena dalībnieki tiks vērtēti   astoņās vecuma grupās un divās bērnu vecuma grupās. Uzvarētāji absolūtajā vērtējumā 6,7 km distancē vīriešiem un sievietēm saņems piemiņas kausu un naudas balvu EUR 50,00.  
    Plkst. 12.00 tiks dots starts arī nūjošanas pārgājiena dalībniekiem. Arī nūjotāji veiks distanci apkārt Radžu ūdenskrātuvei, taču bez laika kontroles. Pirms starta plkst. 11.40 plānota kopīga iesildīšanās. 
     Sporta dienu pie Radžu ūdenskrātuves no­slēgs velo­krosa sacensības, kas reizē būs arī  Jēkabpils Sporta centra balvas  8. posms. Sacensību starts – bērniem plkst. 13.00, pieaugušajiem – plkst. 14.00. Reģist­rā­cija un numuru saņemšana – pie Mežaparka namiņa  no 12.00 līdz 13.30. Velo­krosa dalībnieki tiks vērtēti astoņās vecuma grupās sievietēm un deviņās  vecuma grupās vīriešiem,  bet bērni sacentīsies trīs grupās (visjaunākie dalībnieki startēs ar skrejriteņiem jeb balansa riteņiem). Dalībniekiem jā­startē ar veloķiverēm! Absolūti labākā rezultāta uzrādītājs 23 km distancē vīriešiem un sievietēm sa­ņems piemiņas kausu un naudas balvu EUR 50,00. 
   Dalība skrējienā un velokrosā jāpiesaka elektroniski: velokross.lv/jekabpils līdz 30. augustam  plkst. 24.00, zvanot pa tālruņiem 65232573, 26321112, vai pa e-pastu: jekabpilssc@ inbox. lv! 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (6)

 1. Jefiņš
  Jefiņš
  pirms 1 gada

  Nu die' piedalīšos.

  Atbildēt
 2. GedertsPiebriedis
  GedertsPiebriedis
  pirms 1 gada

  Varej jau kāc Jēkabpili noorganizet als dzeršans sacensibs.

  Atbildēt
 3. īpaši stulbs
  īpaši stulbs
  pirms 1 gada

  Man aiz sašutuma, kā krievi saka, mēle mutē nepagriežas! Nūjotājiem, lūk, atkal nekādas balvas nav ieplānotas! Kas tā par diskrimināciju!

  Atbildēt
 4. zinātājs
  zinātājs
  pirms 1 gada

  Par nūjotājiem visa Sporta pārvalde un masu mediji jūsmo(viņi krietni paplašina sportistu rindas), bet kad jāpasniedz naudas balvas, lai varētu kaut vienreiz iegādāties labu zīmolu nūjas, tad visi izliekas, ka neko nezina, un klusē.

 5. Zinātājam
  Zinātājam
  pirms 1 gada

  Liekas, ka tavā jokā ir liels patiesības grauds. Reiz kādā radio1 raidījumā sporta centra darbinieki stāstīja, ka Jēkabpilī sporto teju 60% iedzīvotāju. Tur laikam visi bērni bija ieskaitīti, kas skolā kaut reizi gadā apmeklē sporta stundu, un katra vecenīte, kas ar štoku iet uzskaitīta par nūjotāju.

  Atbildēt
 6. vērotājs
  vērotājs
  pirms 1 gada

  Esmu kustībā no rīta līdz vakaram, mazliet izloku kaulus vingrojot, un nav ne vaina. Cilvēku pūļi nepatīk, priekš kam vēl kaut kur dauzīties apkārt.

  Atbildēt

Pievienot komentāru