10 budžetam draudzīgi veidi, kā savu mājokli padarīt skaistāku
Apmaksāts raksts

Ieviest skaistas pārmaiņas savā mājoklī var būt sarežģīti, īpaši, ja šim mērķim atvēlētais budžets ir ierobežots. Taču ir daudz dažādu veidu, kā padarīt mājokli elegantu, neiztērējot lielas summas. 
  Ja domā par skaistām pārmaiņām savā mājoklī, taču līdzekļu šim mērķim uzreiz nepietiek, noderīgs risinājums var būt kredītlīnija, kas ļaus ieceri īstenot tagad, bet izmaksas segt vēlāk – sev vēlamajā tempā. Neatkarīgi no tā – apsver aizņemšanās iespēju vai nē, Tev noderēs daži padomi, kā padarīt mājokli skaistāku budžetam draudzīgā veidā. 
 
Detaļām ir nozīme
 
 Ja runa ir par mājokļa iekārtošanu, atslēga ir detaļās. Viens no variantiem, kā telpai piešķirt greznāku izskatu, ir līstīšu uzlikšana griestiem un grīdām. Līstes rada pabeigtības sajūtu telpā, piešķirot tai elegantu noskaņu. Ņemot vērā, ka līstes pieejamas dažādās variācijās un izmēros, no visdažādākajiem materiāliem, tās iekļausies ikvienā budžetā.
 
Toņu izvēle
 
Kad runa ir par telpas iekārtošanu, krāsu izvēle ir viens no grūtākajiem lēmumiem. Taču, ja mājoklim vēlies piešķirt eleganci, ir daži toņi, kas palīdzēs sasniegt vēlamo efektu – balts, krēmkrāsas, tumši zils, pelēks, bēšs. Akcentiem var izmantot elementus zelta, sudraba vai metāliski brūnā krāsā. 
 
Spilveni komfortam un elegancei
 
Pareizi izvēlēti spilveni mājoklī pilda divas funkcijas – tie nodrošina komfortu un izskatās eleganti. Vislabāk izvēlieties lielus un mīkstus spilvenus – tie ir gan ērti, gan eleganti. 
 
Aizkaru izvēle
 
Tas ir vienkārši – telpa bez aizkariem izskatās nepabeigta. Par laimi, aizkaru pielikšana ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā mājā ienest eleganci, kā arī tik ļoti nepieciešamo privātumu. Izdari gudru izvēli – aizkarus izvēlies no kvalitatīva materiāla.  Tāpat logus var aprīkot ar gaumīgām žalūzijām. 
 
Mēbeļu apdares elementi
 
Tu vari ieiet jebkurā mājas preču veikalā un iegādāties visdažādākā veida furnitūru. Tomēr šāda iespēja ir rūpīgi jāizvērtē – lielākā daļa tur pieejamo detaļu ir nekvalitatīvas, turklāt nereti izskatās pārāk vienkārši. Elegantus rokturīšus skapīšiem un citus interesantus elementus savam mājoklim labāk meklēt tirdziņos, krāmu bodītēs un antikvariātos. 
 
Apgaismojuma izvēle 
 
Pareizās lampas izvēle ir vēl viens ērts veids, kā ienest mājās īpašu noskaņu, neieguldot daudz līdzekļu. Ir daudz iespēju, ko vari izmantot, lai iegūtu augstas klases izskatu bez augstākās klases cenas. Sāc ar krāmu bodīšu un lietoto veikalu apmeklējumu – tur nereti atrodamas īstas pērles. Vai arī izgatavo apgaismes ķermeni paša spēkiem – internetā pieejamas dažādas unikālas idejas. 
 
Grīdas segums
 
Vēl viens variants, kā uzlabot telpas izskatu – nomainīt grīdas segumu. Jauns, mīksts paklājs ienesīs omulības sajūtu. Bet, piemēram, lamināts, piešķirs telpai elegantāku izskatu. 
 
Interjera priekšmetu izvēle
 
Lielisku efektu var panākt arī ar interjera priekšmetiem. Ir daudz budžetam draudzīgi veidi, kā ar interjera priekšmetiem ienest mājās sev vēlamo noskaņu. Viens no tiem ir – izmantot zelta toņus. Zelts saistās ar bagātību un tas rada greznu efektu – protams, ja vien telpā zelta nav pārāk daudz. Foto rāmīši zelta krāsā vai elegants spogulis ar spīdīgu malu ir tikai pāris no veiksmīgiem piemēriem. 
 
Mēbeļu izvēle
 
Lai arī daudzi uzskata, ka dārgākās mēbeles neiekļaujas viņu budžetā, pērkot lētākas mēbeles, galu galā sanāk pārmaksāt. Lētākas mēbeles ir arī zemākas kvalitātes, turklāt arī neizskatās tik labi, kā dārgākās. Turklāt arī mēbeles var atrast gan lietotu preču veikalos, gan dažādās interneta iepirkšanās platformās. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru