10 lietas, kam jābūt ikviena vīrieša garderobē
Apmaksāts raksts

Ir pierasts, ka tieši sievietes ir tās, kurām visvairāk patīk sekot līdzi modei, kā arī regulāri papildināt savu garderobi ar jauniem apģērbu gabaliem. Nereti pat katru mēnesi dāmas dodas uz veikaliem, lai atrastu kādu jaunu apģērba gabalu. Tomēr mūsdienās arī vīrieši arvien vairāk sāk sekot līdzi modei un regulārāk papildināt savu garderobi. Arī veikalu piedāvājumā parādās arvien vairāk apģērbu tieši vīriešiem.
 Iespējams, ka ir vīrieši, kuri iespaidojas no savām otrajām pusītēm, un vēlas izskatīties tikpat labi, kā viņas. Lai varētu labi izskatīties un būtu gatavs dažādām dzīves situācijām, ir svarīgi, lai garderobē atrastos pāris svarīgi apģērbu gabali. 
Ja arī Jums vēl nav izveidota sava perfektā garderobe, tad lasiet raksta turpinājumu! Tajā būs minētas 10 lietas, kam vajadzētu atrasties ikviena vīrieša garderobē, lai varētu izveidot pēc iespējas pievilcīgāku ārējo tēlu.
 
1. T-krekls
Šim apģērba gabalam obligāti jāatrodas ikviena vīrieša drēbju skapī. T-krekls ir ikdienas apģērba gabals, kurā ir ērti visas dienas garumā. Lai koptēls izskatītos pēc iespējas labāk, nepieciešams izvēlēties tādu t-kreklu, kas izgatavots no kvalitatīvas kokvilnas. T-krekla piedurknes var būt ar ielocēm, taču tām nevajadzētu būt krekla apakšējā pusē. T-krekla krāsai nav būtiskas nozīmes. Lai pēc tam būtu vieglāk veidot dažādus apģērba komplektus, var iegādāties dažādu krāsu t-kreklus.   
 
2. Džinsi
Arī šis apģērba gabals ir neatņemama drēbju skapja sastāvdaļa. Liela daļa cilvēku ir iecienījusi ikdienā vilkt džinsu bikses. Džinsu bikses ir ļoti pateicīgas, jo tās var vilkt gan brīvajā laikā, gan arī kādos neoficiālos pasākumos. Tomēr ir jāpievērš uzmanība bikšu griezumam. Vislabāk izvēlēties bikses, kam ir taisna griezuma staras. Pārāk apspīlētas džinsu bikses arī neizskatīsies pievilcīgi. 
 
3. Tumšas krāsas uzvalks
Iespējams, ka lielākajai daļai vīriešu skapī ir tikai viens uzvalks, kas tiek vilks uz daudziem un dažādiem pasākumiem. Protams, var iztikt tikai ar vienu uzvalku, tikai tad ir jāparūpējas, lai tas būtu daudzfunkcionāls. Ja vīrietis izlemj iegādāties tikai vienu uzvalku, tad tam noteikti jābūt tādam, ko var vilkt gan uz darba interviju, gan kāzām, gan kādu greznu dzimšanas dienas ballīti. Lai varētu vilkt vienu uzvalku uz daudziem pasākumiem, tam noteikti vajadzētu būt vienkrāsainam un tumšas krāsas uzvalkam.
 
4. Īpaša kaklasaite
Kaklasaišu izvēle mūsdienās ir ļoti plaša. Noteikti nevajag baidīties no košas krāsas kaklasaitēm. Tās izskatīsies ļoti labi kopā arī tumšas krāsas uzvalku, turklāt arī izcelsies, un Jūs noteikti tiksiet pamanīts. Protams, kaklasaites izvēle ir atkarīga arī no pasākuma, kuru grasīsieties apmeklēt.
 
5. Krekls ar platiem piedurkņu atlokiem
Šāda veida krekli noteikti liecinās, ka esat izsmalcināts vīrietis. Krekla piedurknēm ir jābūt nedaudz garākām par parastā krekla piedurknēm, lai būtu iespējams pie tām piestiprināt aproču pogas. 
 
6. Džemperis ar v-veida kakla izgriezumu
Šādus džemperus parasti velk starpsezonās, kad laukā gaisa temperatūra vēl ir visai zema. Vislabāko kopskatu iegūsiet, ja zem šāda džempera pavilksiet kreklu ar apkaklīti, kas ir aizpogāta. Noteikti nedrīkst zem džempera vilkt t-kreklu, kam arī ir v-veida izgriezums.
 
7. Pelēkas vilnas bikses
Šādas bikses noteikti noderēs dažādos pasākumos. Pelēkas vilnas bikses saderēs kopā gan ar košu, gan tumšu apģērba augšējo daļu. Ja vēlaties panākt interesantāku kopējo izskatu, tad izvēlieties bikses ar neuzkrītošām svītriņām.
 
8. Haki bikses
Lai ikdienā nebūtu jāstaigā tikai džinsos, arī haki krāsas bikses būs laba ikdienas apģērba sastāvdaļa. Noteikti pievērsiet uzmanību bikšu audumam, tam jābūt no mīkstas kokvilnas.
 
9. Ziemas mētelis
Aukstā ziemā vislabāk izvēlēties mēteli, kas ir 3/4 garš. Šāds mētelis izskatīsies ļoti solīdi un derēs gan lietišķiem pasākumiem, gan ne tik lietišķiem pasākumiem.
 
10. Melnas kurpes
Mēdz teikt, ka apavi ir vīrieša vizītkarte, tāpēc tiem ir jāievērš uzmanība. Vislabāko iespaidu atstāsiet, ja izvēlēsieties melnus ādas apavus ar apaļiem purngaliem. 
 
Visi iepriekš minētie vīriešu apģērbi un apavi ir pieejami lielākajos tirdzniecības centros, kā arī internetā, piemēram interneta veikalā 220.lv.

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. Hugo Bosiks
  Hugo Bosiks
  pirms 2 nedēļām

  Rakstā miněts, ka jābūt melnām kurpēm, bet foto ir brūnas. Nekārtība!

  Atbildēt
 2. nezinītis
  nezinītis
  pirms 2 nedēļām

  Vilnas bikses būtu šiki, bet kur tādas var nopirkt?

  Atbildēt

Pievienot komentāru