19. augustā tomēr uzsāks darbus Zīlānu ielā no Rīgas līdz Ventas ielai
INESE ZONE

BD jau informēja par Jēkabpils domes vadības bažām, ka ar 19. augustu, uzsākot būvdarbus Zīlānu ielas posmā no Rīgas līdz Ventas ielai, laika apstākļu dēļ var neizdoties līdz ziemai paveikt tik daudz, lai brauktuvi uz ziemu atstātu tādā stāvoklī, kas garantē normālu piekļuvi namīpašumiem.  
     Būvnieki sacīja, ka tādā gadījumā pašvaldībai jālemj par būvniecības termiņa pagarinājumu.  Vienojās, ka izvērtēs, vai tas no juridiskā viedokļa ir iespējams. Izvērtējot situāciju, secināts, ka no juridiskā viedokļa šādas iespējas nav. To neatbalsta Centrālā finanšu un līgumu aģentūra, kas pārrauga ES fondu līdzfinansēto projektu norisi. Tāpēc 19. augustā ielas posmā uzsāks pārbūves darbus.
    Jēkabpils pašvaldības ceļu būvinženieris Edgars Dobelis informē, ka būvdarbu zonas apbraukšana paredzēta pa Kurzemes un Ventas ielu. Iedzīvotājiem jāņem vērā, ka sabiedriskā transporta maršruti tiks mainīti!
     3. un 7. autobusa maršruts tiks novirzīts pa Kurzemes un Ventas ielu, ar pieturvietām pie gājēju satiksmes pārvada. 8. maršrutu novirzīs pa Rīgas ielu, Asotes un Daugavpils ielu, ar pieturvietām Rīgas ielā un Asotes ielā. Satiksmes dalībnieki tiek lūgti ievērot uzstādītās ceļazīmes un ceļu satiksmes noteikumus.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru