6 lietas, kurām jāatrodas ikviena saimnieka mājās
Apmaksāts raksts

Par spīti mainīgajiem laika apstākļiem un krītošajam temperatūras stabiņam aiz loga, arī ziema ir lieliski piemērots gadalaiks iekštelpu remontdarbu veikšanai. Nereti cilvēki izvēlas iekrājušos darbiņus veikt pašrocīgi, tādējādi ietaupot uz plānoto izmaksu rēķina. Lai gan remonts paša spēkiem nav sliktākais no variantiem, jārēķinās ar faktu, ka bez kvalitatīviem instrumentiem un citiem remontdarbu palīgrīkiem nudien neiztikt. 
Tieši šī iemesla dēļ interneta veikals 220.lv aicina Jūs ielūkoties to lietu sarakstā, kurām nepārprotami ir jāatrodas ikviena saimnieka mājsaimniecībā.
 
Metāla kāpnes
Pirmā lieta, kas nepieciešama ikvienā mājsaimniecībā, it īpaši remontdarbu veikšanas laikā, ir kvalitatīvas metāla kāpnes. Šis palīgrīks Jums lieti noderēs tādos darbos kā tapešu līmēšana un griestu montāža.
 Saliekamās metāla kāpnes būs viegli pārnēsājamas no vienas istabas uz otru. Arī to uzglabāšana nesagādās liekas neērtības, pateicoties noderīgajam salokamības faktoram. Savukārt sarežģītākas konstrukcijas kāpnes būs ideāli piemērotas uzstādīšanai ērtākai bēniņu zonas sasniedzamībai, kurā nereti tiek uzglabāti visi remontam nepieciešamie materiāli.
 
Universālās knaibles 
Remontdarbu laikā Jūsu rokas laiku pa laikam sniegsies arī pēc daudzfunkcionālajām knaiblēm. Šis instruments palīdzēs izmērā lielāku un mazāku detaļu labākai satveršanai, salocīšanai, nokniebšanai, saspiešanai un citām darbībām, kas remontdarbu laikā meistaram uzglūn ik uz stūra.
 Knaibļu daudzveidība mūsdienās ir apbrīnojami plaša, sākot ar plombēšanas un beidzot ar āmurknaiblēm. Izvēloties knaibles remontam pašu spēkiem, gan derētu pieturēties pie universālā knaibļu tipa.
 
Akumulatora urbjmašīna
Urbis ir viens no tiem priekšmetiem, kura pielietojums dzīvojamās platības remontdarbu laikā ir visai universāls. Nepieciešams uzlikt jaunu plauktiņu, samontēt jauniegādāto dīvānu vai arī vienkārši piekarināt gleznu? Parastajam rokas urbim pavisam noteikti ir jāatrodas Jūsu remontdarbiem paredzēto palīgrīku nodalījumā. 
Ērtākam un raiti ritošākam remontdarbu procesam noteikti vajadzētu izvēlēties urbi, kas aprīkots ar akumulatora barošanas funkciju. Uzlādējiet, sarūpējiet nepieciešamā izmēra sīkos metāla palīgrīkus un process var sākties!
 
Standarta līmeņrādis
Mājokļa pārveidošanas laikā neizbēgami nāksies pievērsties arī virsmu un remontdarbos izmantojamo materiālu mērīšanai. Šī uzdevuma izpildei būs nepieciešams apbruņoties arī ar kvalitatīvu līmeņrādi. Līmeņrādis būs Jūsu labā roka jebkura remontdarbu procesa laikā, kurā nepieciešams veikt pēc iespējas precīzākus mērījumus efektīva gala rezultāta nodrošināšanā. 
Līmeņrāžu klāsts veikalos ir salīdzinoši plašs, taču derētu pieturēties pie standarta vai digitālā mērinstrumenta izvēles – šie līmeņrāžu paveidi būs precīzāki par visparastāko auklas līmeņrādi.
Mūsdienās līmeņrādi ir iespējams aizvietot arī ar mobilo telefonu aplikāciju palīdzību, piemēram, ‘’Cool Bubble Level’’ vai ‘’Bubble Level 3D’’, kas pieejamas lejuplādei ‘’Google Play’’ tiešsaistes veikalā. Tiesa, izvēloties reālo mērinstrumentu aizvietot ar virtuālās vides palīgrīku, jāpatur prātā fakts, ka aplikācijas veiktie mērījumi var būt apstrīdāmi, proti, nebūs tik precīzi kā reālā līmeņraža noteiktais rezultāts.
 
Celtniecības nazis 
Katram sevis cienošam meistaram instrumentu kastē jāatrodas arī pa kādam celtniecības nazim. Jā, šis rīks ir visai elementārs, taču, lai Jums nebūtu jāmokās ar materiālu griešanu, izmantojot parasto virtuves nazi vai šķēres, šo griežamrīku patiesi ir vērts iegādāties. Celtniecības nazis lieti noderēs tādu jautājumu risināšanā kā paklāja vai griestu materiālu giešana, kā arī jebkuros citos griešanas darbos, kuru veikšanai ir  nepieciešams ass un ērti lietojams instruments.
Iegādājoties celtniecības nazi, neaizmirstiet pievērst uzmanību šī griežaminstrumeta svaram. Jo vieglāks būs konkrētais instruments, jo ērtāk to būs pielietot un nēsāt līdzi Jūsu bikšu kabatā. Toties, jo smagāks būs Jūsu izvēlētais nazis, jo nopietnākus griešanas darbus ar to būs iespējams paveikt.
 
Skrūves, naglas un stiprinājumi
Kārtīga saimnieka inventārā vienmēr jāatrodas arī pa kādai skrūvei, naglai un stiprinājumam. Bez šiem priekšmetiem remontdarbi nemaz nav iedomājami. Lai katru reizi, kad mājās nepieciešams veikt kādus uzlabojumus, nebūtu jāsteidzas uz tuvāko būvniecības vai saimniecības preču veikalu, būtu silti ieteicams nodrošināties ar dažāda izmēra sīkajiem metāla palīgriekiem jau priekšlaicīgi. Jo nodrošināts saimnieks ir veiksmīgs saimnieks!
Lai visi augstāk uzskaitītie instrumenti būtu īpaši viegli atrodami brīdī, kad tos ir nepieciešams likt lietā, ikvienam saimniekam noderēs arī instrumentu kaste. Dažāda izmēra un tilpuma instrumentu kastes Jūsu ērtībai remontdarbu laikā iespējams iegādāties 220.lv.

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. optimists
    optimists
    pirms 2 nedēļām

    Āmuru un cirtni arī noteikti vajag.

    Atbildēt

Pievienot komentāru