8 ieguvumi, izmantojot viedpulksteni
Apmaksāts raksts

Viedpulkstenis vizuāli izskatās pēc parasta rokas pulksteņa, bet tā ir digitāla ierīce, kas izmantojot Bluetooth vai WiFi savienojumu, pieslēdzams citām viedierīcēm. Protams, arī viedpulksteņi rāda laiku, bet tiem ir arī citas funkcijas, kas savā ziņā tos nedaudz pietuvina mobilajiem tālruņiem. Kādi tad ir galvenie ieguvumi, nēsājot viedpulksteni?
 
Aktivitātes un veselības rādītāji
    Garmin pulksteņi sportam un ikdienai aprīkoti ar sensoriem un trakeriem, kas seko līdzi to nēsātāja aktivitātēm dienas gaitā. Pedometrs skaita dienas laikā noietos soļus, ļaujot pārliecināties par aktivitātes līmeni, savukārt akselerometrs mēra pārvietošanās ātrumu, ļaujot uzlabot sportisko sniegumu. Pulsometrs, kas seko līdzi sirdsdarbības ātrumam, palīdzēs pārliecināties par to, ka treniņu intensitāte ir optimāla un, nekaitējot veselības, ļaus sasniegt nospraustos fiziskās sagatavotības mērķus. 
    Viedpulksteņi aprīkoti arī ar miega mērītājiem, kas seko līdzi miega kvalitātei, bet, piemēram, Samsung smart watch jaunākie modeļi, iepriekš kalibrējot, ļauj noteikt pat nēsātāja asinsspiedienu un var veikt pat primitīvu elektrokardiogrammu.
 
Iespēja atrast telefonu
    Visticamāk, ne vienu reizi vien katrs no mums nav spējis atrast telefonu, un lūdzis kādam, lai piezvana. Neapskaužama ir situācija, ja dzīvojat viens, bet tādā gadījumā situāciju glābs viedpulkstenis. 
    Piemēram, Samsung smart watch ir aplikācija, kas ļauj atrast telefonu, bet telefonā aplikācija, kas palīdz atrast pulksteni. Tāpat ir iespējams iegādāties speciālus piekariņus, ko var piestiprināt arī citām lietam, piemēram, atslēgām.
 
Mūzikas atskaņotājs
    Kādreiz daudzi no mums priecājās par pārnēsājamiem kasešu un disku atskaņotājiem, pēc tam popularitāti guva MP3, ko laika gaitā aizstāja mobilie tālruņi. Tagad šo funkciju spēj veikt arī viedpulksteņi gan izmantojot telefonā pieejamo mūzikas katalogu, gan lejupielādējot mūziku tieši viedpulkstenī.
 
Navigācija
  Protams, staigājot var ērti lietot arī mobilo telefonu, lai atrastu pareizo virzienu, taču braucot ar velosipēdu vai vadot automašīnu, raudzīties ekrānā ir ne tikai neērti, bet arī nedroši. Izmantojot navigāciju viedpulkstenī norādes par virziena maiņu var saņemt ar dažādām vibrācijām, ļaujot atrast ceļu bez skatīšanās ekrānā.
 
Saziņa
    Vairums viedpulksteņu savienojami ar mobilo tālruni, kas ļauj tajos apskatīt un, atkarībā no modeļa, arī atbildēt uz ziņām un zvaniem. Jaunākie viedpulksteņu modeļi aprīkoti arī ar elektroniskām SIM kartēm, kas ļauj izmantot mobilos datus, kā arī saņemt zvanus un ziņas bez savienojuma ar telefonu.
 
Modinātājs un citi paziņojumi
     Tāpat kā saņemt zvanus un īsziņas, viedpulksteņos var apskatīt arī paziņojumus sociālajos tīklos un saņemt e-pastus. Pavisam ērta funkcija ir pulkstenī iebūvēts modinātājs. 
     Piemēram, Samsung smart watch modinātājs, ja viedpulkstenis uzlikts uz rokas, pamodinās tā nēsātāju ar vieglu vibrāciju, ko var apvienot ar maigu signālu, netraucējot citiem mājiniekiem, bet atstāts uz galda, skanēs gluži kā parasts modinātājpulkstenis.
 
Ārkārtas situācijas
    Viedpulksteņi aprīkoti ar īpašiem sensoriem, kas ļauj noteikt, piemēram, kad lietotājs nokritis. Pulkstenis pēc kritiena izdveš signālu un, ja tā nēsātājs uz šo signālu noteiktu laiku neatbild, tad pulkstenis automātiski veic zvanu, izsaucot palīdzību. Šāda funkcija ir īpaši parocīga vecākiem cilvēkiem, kas dzīvo vieni. 
 
Stils
   Viedpulksteņi ir ne tikai lietderīgas ierīces, bet tāpat kā klasiski rokas pulksteņi - efektīvi stila aksesuāri. Gandrīz visi ražotāji piedāvā viedpulksteņus plašā krāsu gammā. Papildus iespējams mainīt un pielāgot pulksteņa siksniņas, lai viedpulkstenis lieliski papildinātu gan klasisku, gan sportisku tēlu.
 
Dažādu ražotāju un modeļu viedpulsteņus atradīsiet interneta veikalā 220.lv - ienāciet uz izvēlieties savām vajadzībām atbilstošāko viedo palīgu jau tūlīt! 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru