Aicina darba devējus pieteikties dalībai Vakanču gadatirgū
Sagatavoja J. Apīnis

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus pieteikties dalībai NVA Vakanču gadatirgū, kas  5. aprīlī no plkst. 11.00 līdz 14.00 norisināsies Jē­kabpils Agrobiznesa ko­ledžā (Pasta ielā 1).
     Vakanču gadatirgus ir lieliska iespēja darba devējiem atrast vajadzīgos darbiniekus, klātienē un vienuviet informējot darba meklētājus par brīvajām darbavietām, nosacījumiem un izaugsmes iespējām savos uzņēmumos, kā arī veicot pirmās darba intervijas ar piemērotākajiem kandidātiem. Dalība NVA Vakanču gadatirgū ir bez maksas! Pieteikties darba devēji var līdz 22. mar­tam, nosūtot pieteikumu NVA Jēkabpils filiālei uz e-pastu:jekabpils@nva.­gov.lv­ vai sazinoties ar NVA Jēkabpils filiāles darbinieci Ma­ri­nu Belovu (tālr. 65236655,­ mob. tālr. 26176873,­­ ­­e-pasts: Marina.­Belova@­­­nva.gov.lv) vai Dinu Indāni (tālr. 65231950, mob. tālr. 26176873, e-pasts:  Dina.­Indane@­nva.­gov.­lv).
    Vakanču gadatirgus NVA ik gadu rīko visos valsts re­ģionos, lai darba devējiem pa­līdzētu atrast vajadzīgos darbiniekus, bet  meklētājiem – darbu. NVA sadarbībā ar LTRK rīkotie Vakanču gadatirgi šopavasar norisināsies Liepājā (22., 23. mar­tā), Jelgavā (26. aprīlī) un Dau­gavpilī (10., 11. maijā), sa­­vukārt kopā ar vietējām paš­valdībām Vakanču gadatirgi tiks organizēti Preiļos (10. aprīlī), Rēzeknē (3. mai­jā), kā arī Jūrmalā. 11. aprīlī sa­darbībā ar Igaunijas Bez­darba apdrošināšanas fon­du Valgā norisināsies «Li­vonijas darba tirgus». Ru­denī NVA Vakanču gadatirgi plānoti Smiltenē un Rīgā.
 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru