Aicina Jauno gadu svinēt Vecpilsētas laukumā
jekabpils.lv

Naktī uz 1. janvāri ikvienu aicinām doties uz Vecpilsētas laukumu, lai jau īsi pēc pusnakts, ap plkst. 00.30, kopā nosvinētu Jaunā 2019. gada sākšanos. Pēc svētku uzrunas un uguņošanas Vecpilsētas laukumā ar skaistākajām simtgades dziesmām priecēs mūziķis, DJ Juris Neretnieks. Plkst. 1.00, uz Jaunā gada pirmo balli Jēkabpils Tautas namā aicina muzikālā apvienība “Piepilsēta” un DJ Kaspars Siliņš.
 
“Piepilsēta” visu dara no sirds! Tāds ir moto muzikālajai apvienībai, kurā spēlē pieredzes bagāti mūziķi – Ēriks Budēvics, Aivars Rakovskis, Gatis un Uldis Gaugeri. Savukārt lieliskais DJ Kaspars Siliņš būs tas, kurš rūpēsies par mūzikas “pērlēm”  ballītes starplaikos. Pasākuma norise pie galdiņiem ar pašu sarūpētu cienastu.
 
Balles sākums plkst. 1.00, bet ieeja no plkst. 23.30! Galdiņu rezervēšana, biļešu iepriekšpārdošana Jēkabpils Tautas nama kasē, tālr. 65231475.
 
Biļetes cena iepriekšpārdošanā 8 €, pasākuma dienā – 10 € (neatkarīgi no rezervācijas). Rezervētās biļetes lūgums izpirkt līdz 29. decembrim!
 
Lai šajā naktī dzirksteļo prieks un jautrība!

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. Jefs
  Jefs
  pirms 1 gada

  Vai nu laukumā vai uz tahtas, bet visiem novēlu patīkamu noskaņu sagaidot Jauno gadu un veiksmīgu to katram.:)

  Atbildēt
 2. He he
  He he
  pirms 1 gada

  Pat egli pilsētas saimnieki nejēdz izgreznot. Gājām garām, uzvaicāju, cilvēkam, nu kā egle? Atbildēja, kāda egle,vai tur bija egle? Būtu labāk mežā atstājuši nabaga koku.

  Atbildēt

Pievienot komentāru