Aicina piedalīties izstādes «Mūsu Jēkabpils novads» veidošanā
Eva Sēle, Sēlijas prasmju muzeja v.i.

   Strauji tuvojas jaunā administratīvi teritoriālā reforma. Vēl pirms apvienojamies ar apkārtējiem novadiem, atcerēsimies pēdējos 12 gadus kopā Jēkabpils novadā!
  Izveidosim kopā izstādi par Jēkabpils novadu un tā septiņām rotām: Ābeļu, Dignājas, Dunavas, Kalna, Leimaņu, Rubenes un Zasas pagastu. Līdz 11. aprīlim aicinām iesūtīt fotogrāfijas par pagastu vai novada pasākumiem, dabas skatiem, cilvēkiem, apskates objektiem utt. Var iesūtīt arī kādas atziņas, dzeju, sajūtas utt. par savu pagastu vai novadu kopumā. Tā kā izstāde būs publiski aplūkojama, tad, pirms sūtat fotogrāfijas, izvērtējiet, vai vēlaties, ka tās redz arī citi. Failus sūtiet uz e-pastu: muzejs@ jekabpilsnovads.lv. Var fo­togrāfijas vai tekstu atnest arī uz Zasas bibliotēku vai iemest Sēlijas prasmju mu-zeja pastkastītē Zasā. Ir arī iespēja  fotogrāfijas ieskenēt. Galu galā būsim kopā izveidojuši ceļojošo izstādi, kuru varēs aplūkot visā novadā!
   Jautājumu gadījumā zvaniet pa mob. tel. 25465787 vai rakstiet uz e-pastu: muzejs@jekabpilsnovads.lv. Pateiksim visi kopā paldies Jēkabpils novadam par šiem 12 gadiem!
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru