Aicina pieteikties elektronisko rēķinu saņemšanai
Sagatavoja I.Gādmane, I.Skolniece

Jēkabpils iedzīvotājiem ir pieejams vienots pieteikums par elektronisko rēķinu saņemšanu, kuru aizpildot, turpmāk rēķini tiks saņemti elektroniski no visām kapitālsabiedrībām - «JK Namu pārvalde», “Jēkabpils siltums”, “Jēkabpils pakalpojumi” un “Jēkabpils ūdens”. Pieteikumu var aizpildīt, ierodoties kādā no kapitālsabiedrībām, vai arī www.jknp.lv.
    Jēkabpilī ir cilvēki, kuri neorientējas elektroniskajā vidē un kuriem mājās nav datora ar interneta pieslēgumu. Šos cilvēkus aicinām vērsties Jēkabpils NVO Resursu centrā, dienas centrā “Kopā būt”, Jēkabpils pensionāru biedrībā “Sasaiste” vai Bērnu, jauniešu un senioru brīvā laika pavadīšanas klubā „Atslēga”, kur atsaucīgi darbinieki palīdzēs izveidot e-pastu, uzrakstīt pieteikumu elektroniskā rēķina saņemšanai un izdrukāt no e-pasta rēķinu, kas nepieciešams, veicot maksājumu.
   Jēkabpils NVO Resursu centra birojs atrodas Brīvības ielā 45, 2. stāvā, tālr. 29449622, aicinām ierasties darba dienās no plkst. 9:00 līdz 18:00.
Dienas centrs «Kopā būt» atrodas Jaunajā ielā 39i, aicinām ierasties darba dienās no plkst. 9:00 līdz 16:00, tālr. 26334547.
    Jēkabpils pensionāru biedrībā “Sasaiste” atrodas Jaunajā ielā 39i, aicinām ierasties darba dienās no pulksten 10:00 līdz 15:00, tālr. 29213698.
Bērnu, jauniešu un senioru brīvā laika pavadīšanas klubs „Atslēga” atrodas Ziemeļu ielā 22-3 (vairāk informācijas, zvanot pa tālruni 29213698 Birutai Jemeļjanovai).
    Neskaidrību gadījumā iedzīvotājus aicinām sazināties ar SIA «JK Namu pārvalde"  Jēkabpils  vai Krustpils iecirkni, kā arī SIA “Jēkabpils pakalpojumi”, SIA “Jēkabpils siltums” un SIA “Jēkabpils ūdens”.
    Mudinām jaunāko paaudzi un tos, kuri pārzina internetu, jautājumā par e-pastu izveidi un elektronisko rēķinu drukāšanu palīdzēt sev zināmiem cilvēkiem, kuri neorientējas tīmeklī. Tiem, kuri ikdienā strādā ar datoru, e-pasti un elektroniskie rēķini ir ierasta lieta, taču cilvēkiem, kuri ar to saskaras maz vai nemaz, datori un internets ir sveša pasaule. Tāpēc būsim atsaucīgi, palīdzēsim un izskaidrosim šos jautājumus tiem, kuri ir neziņā par visu, kas saistīts ar internetu un datoriem!
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru