Aicina pieteikties kulinārijas festivālam Atašienē
Sagatavoja J. Apīnis

Biedrība «Lauku sieviešu klubs Dore» sadarbībā ar Atašienes pagasta pārvaldi un kultūras namu aicina pieteikties  «Kulinārijas festivālā 2018». Tas norisinās Atašie­nes pagasta Annasdienu svētku  laikā 28. jūlijā (sā­kums plkst. 10.00) Atašienes centrā.
    Nosacījumi: konkursam tiek iesniegta pašgatavota kūka (salda vai sāļa), siers, maize, smalkmaizītes u.c., kas pagatavoti ar vai bez termiskās apstrādes. Pro­duktiem  jābūt  tikai no dabīgām izejvielām. Pro­dukta pagatavošanai nepieciešamās sastāvdaļas konkursa dalībnieki sagādā paši. Produktam norises laikā un vietā ir jābūt gatavam prezentēšanai, izstādīšanai, degustēšanai. Tam jābūt novietotam uz stingras virsmas.
    Pasākuma dienā organizatoriem jāie­sniedz  ap­raksts ar produkta nosaukumu un iz­mantotajām sastāvdaļām. Viens dalībnieks var piedalīties konkursā ar vairākiem produktiem. Minimālais produkta svars: 1 kg. Konkursa laikā produktu autori ir anonīmi (katram dalībniekam tiek piešķirts kārtas numurs).
Dalībnieku pieteikumus pieņem elektroniski uz e-pastu: lsk-dore@inbox.lv ar norādi «Kulinārijas festivāls 2018» vai pie biedrības vadītājas Benitas Spalviņas personīgi, vai zvanot 26453986 līdz 27. jūlijam plkst. 18.00. Dalībniekam jānorāda vārds, uzvārds, telefona numurs.
   Pilns pasākuma nolikums atrodams pašvaldības mā­jaslapā www.krustpils.lv.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. vērotājs
    vērotājs
    pirms 7 mēnešiem

    Izcepu torti uz Jaungada balli no savām vistu olām,saldā krējuma un citām dabiskajām izejvielām, izdekorēju. Ienāca ciemos viens paziņa, vaicāju, kā torte, vai nebūs kauns nest? Šis atbildēja: "Ti cto, takuju i ņe kupiš." Nu paldies Dievam, novērtēja labi. :))) Tad aizvedu uz balli. Mana draudzene, kura saldumus vispār neēd pagaršojusi teica, ka lai ko ko , bet tortes es cept mākot. :) Kad sagribas kaut ko saldu, paņemu uz izcepu kaut ko. Šodien pat izcepu biskvīta rulleti ar saldo krējumu un marmelādes gabaliņiem. Ēdu un slavēju valdību un Latvijas Ceļus.:) Bet lai kaut kur piedalītos ir vajadzīgs brīvs laiks, kura man nav.

    Atbildēt

Pievienot komentāru