Aicina uz danču vakaru Jēkabpils tautas namā
ILZE BIČEVSKA

Jēkabpils tautas namā sākta jauna tradīcija – danču vakaru rīkošana, uz kuru var nākt ikviens – arī cilvēki, kuri nav, piemēram, deju kolektīvu dalībnieki.
       – Pirmais danču vakars, kurā spēlēja tieši danču muzikanti, jau noticis, un tas bija decembrī. Jāteic liels paldies Vitai Tallai un draugiem, kuri bija tie, kas mums muzicēja. Un paldies arī visiem dalībniekiem, kuri bija sanākuši tiešām kuplā skaitā. Pirmkārt, paldies deju kolektīva «Sadancis» dalībniekiem par iniciatīvu un atsaucību, kā arī mūsu senioriem. Var just, ka pirms tam pilsētas kultūras namos notikušie deju pasākumi veselības projekta ietvaros daudzus seniorus izkustinājuši no mājām. Mēs ļoti priecājamies viņus redzēt arī pie mums un gaidām uz dančiem arī nākamajās reizēs. Un vēl jāuzsver patīkamais fakts, ka uz šo pasākumu bija atnākušas arī ģimenes ar bērniem! Arī viņus mēs noteikti vēlētos redzēt šā pasākuma dalībnieku pulkā arī turpmākās reizes, – stāsta Jēkabpils tautas nama kultūras pasākumu organizatore Santa Skosta. 
      – Patlaban plānojam, ka šādi danču vakari varētu notikt vismaz reizi divos mēnešos. Pirmā reize parādīja, ka cilvēkiem tas patiesi patīk, interesē un ir vajadzīgs. Vita Talla un draugi spēlēs tautā zināmās, tradicionālās danču melodijas, un, kā jau sēļu danču pārzinātāja, viņa var piedāvāt arī šā vēsturiskā novada dančus. Un vēl ko es vēlētos uzsvērt šajā sakarā: ir tiešām svarīgi rīkot šādus pasākumus, lai cilvēkiem, jo īpaši jaunatnei, šīs latviskās tradīcijas neaizmirstas. Domājot par turpmāko, varu pastāstīt, ka vasarā šis pasākums varētu notikt ārā – mūsu nama pagalmā, – stāsta Jēkabpils tautas nama direktors Aigars Godiņš. 
Nākamais danču vakars Jēkabpils tautas namā būs 30. janvārī pulksten 19.30, un paredzēts, ka tas varētu ilgt līdz pat plkst. 22.30–23.00. Rīkotāji dalībniekus aicina izvēlēties vieglus apa­vus un apģērbu, lai ir ērtāka dejošana. Pasākums ir bez ieejas maksas. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. he
  he
  pirms 4 mēnešiem

  Nu die' aiziešu, redzu, cik jau var saskatīt, ka tur ir daudz figūrīgas meičas.

  Atbildēt
 2. Jurka
  Jurka
  pirms 4 mēnešiem

  Hmmm? Interesants piedāvājums, padomāšu.

  Atbildēt

Pievienot komentāru