Aicina uz pasākumu ģimenēm «Jēkabpils: ar dzimtu saknēm vēsturē»
Sagatavoja I. Zone

Jēkabpils Vēstures muzeja Krustpils pils un biedrība «Jēkabpils NVO resursu centrs» 24. novembrī no plkst. 11.30 gaidīs ģimenes pasākumā «Jēkabpils: ar dzimtu saknēm vēsturē».
    Organizatori piedāvā  plašu programmu dažādām interesēm. No plkst. 12.00 padomu seminārā kopā ar dzimtu pētnieku, laikraksta «Brīvā Daugava» redaktoru Jāni Apīni varēs uzzināt,  kā sākt veidot savas dzimtas koku. Varēs uzdot konkrētus sev interesējošus jautājumus, sa­prast – kā sadarboties ar valsts arhīvu, kā sistematizēt iegūtos datus par savas dzimtas vēsturi un kā noskaidrot, ciktāl katrs dzim­tas koks ir saistīts tieši ar Jēkabpili? 
    No plkst. 12.00 bērnus aicinās radošā darbnīca kopā ar Jēkabpils Mākslas skolas pedagoģi Inu Ge­lecku savas dzimtas ģerboņa izveidošanā. Ideāli būtu jau iepriekš saprast – kas īpašs ir raksturīgs jūsu dzimtai? Tie, kas uz darbnīcu atnāks jau ar savas dzimtas ģerboņa uzmetumu, varēs saņemt mākslinieces padomus tā pabeigšanā. No­slēgumā izveidotos ģerboņus varēs izveidot kā piespraužamu nozīmīti. 
    No plkst. 11.30 piedāvās pašiem vai Jēkabpils Vēs­tures muzeja darbinieka pavadījumā aplūkot izstādi par Jēkabpils vēsturiski zināmākajām dzimtām.
No plkst. 12.00 līdz 15.00 būs iespēja ģimenēm un draugiem piedalīties fotoakcijā «Vēsturiskais rāmis šodienai» – kopā nofotografēties un atmiņai par 2019. gada 24. novembri saņemt foto savā e-pastā. 
    Jēkabpilieši, kas nav paguvuši, varēs izteikt savu viedokli anonīmā anketā par to, kas labs un ģimenēm atbalstošs Jēkabpilī ir un ko vēl varētu attīstīt? Anketu viedokļi apkopotā veidā tiks iesniegti pašvaldībai un izmantoti biedrības darbības pilnveidošanai. 
    Jēkabpils NVO resursu centrs piedāvā vēl vienu interesantu dienu kopā ar ģimeni! Atzīmē kalendārā, un tiekamies! Jo ģimene – tā ir vērtība. 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru