Aicina uz Sirds veselības dienu
Sagatavoja I. Zone

11. maijā Jēkabpilī notiks divi Sirds veselības dienas pasākumi: Jēkabpils Mežaparkā no pulksten 11.00 līdz 14.00 un tirdzniecības centrā «Sēlija»  – no pulksten 15.00 līdz 18.00.
    Pasākumu laikā būs iespēja noklausīties kardiologa ieteikumus sirds veselības uzturēšanai un uzlabošanai, individuāli aprunāties un uzdot sev interesējošus jautājumus par sirds veselību, kā arī noteikt holesterīna un glikozes līmeni, izmērīt asinsspiedienu un noteikt ķermeņa masas indeksu.
     Pasākuma ievadā varēs noklausīties izglītojošu kardiologa lekciju par sirds veselību. Lekcijas tēmas: sirds veselības profilakse ikdienā; kāds uzturs ieteicams sirds veselībai un no kādiem produktiem labāk izvairīties; kādas ir sirds un asinsvadu sistēmas rādītāju normas, kuras ieteicams ievērot; fizisko aktivitāšu ABC – ko darīt un ko nedarīt, lai sirds būtu vesela; kā atpazīt insultu un infarktu, lai palīdzētu ne vien sev, bet arī tuviniekiem; kādi medicīniskie izmeklējumi veicami, lai sekotu līdzi sirds veselībai. Otrajā daļā pasākuma dalībniekiem būs iespēja uzzināt, kā pareizi veicami sirds veselības mērījumi: asinsspiediena un ķermeņa masas indeksa noteikšana un kā pareizi veicami mērījumi ar paškontroles ierīcēm glikozes un holesterīna līmeņa noteikšanai. 
    Uz pasākumu tiks aicināti ne vien seniori un cilvēki ar esošām sirds un asinsvadu slimībām, bet arī aktīva dzīvesveida piekritēji un sporta entuziasti. Pārlieci­nieties, ka aktivitātes sirdij nāk par labu, nevis kaitē! 
    Dalība pasākumos un visas pārbaudes pasākuma apmeklētājiem ir bez maksas.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru