Aicina uz tikšanos ar domes un pašvaldības kapitālsabiedrību vadītājiem
Sabiedrisko attiecību nodaļa

    15. martā no plkst. 18.00 - 20.00 Jēkabpils Tautas namā  pilsētas pašvaldība organizē iedzīvotāju  tikšanos ar Jēkabpils  domes vadību un kapitālsabiedrību vadītājiem.
     Piedalīsies: SIA “JK Namu pārvalde”, SIA “Pils rajona namu pārvalde”, SIA “Jēkabpils siltums”, SIA “Jēkabpils pakalpojumi” un SIA “Jēkabpils ūdens” vadība.  Tikšanās mērķis ir informēt iedzīvotājus par katrā nozarē plānotajām aktualitātēm, kā arī veicināt efektīvu informācijas apmaiņu, lai uzlabotu iedzīvotājiem sniegto pakalpojumu kvalitāti. Iedzīvotāji interesējošos jautājumus var uzdod iepriekš, sūtot tos uz e pastu:san@jekabpils.lv  Atbildes uz iesūtītajiem jautājumiem tiks sniegtas tikšanās laikā.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (4)

 1. vērotājs
  vērotājs
  pirms 9 mēnešiem

  Domāju, ka sanāks tauta. Klausīsimies, ko tie batonu spraudēji ausīs spraudīs.:D

  Atbildēt
 2. skats no iekšām > vērotājs
  skats no iekšām > vērotājs
  pirms 9 mēnešiem

  Neticēsi - pilsētas domē visus 13 deputātus mēs PAŠI esam ievēlējuši! Cik ...stulbi esam paši - es un tu, tādi nu ir mūsu ievēlētie... Ja tevi ievēlētu, nebos pats daudz trakāk "karinātu batonus uz ausīm"... uzskatot mūs pārējos par idiotiem! Ja nopietni, tad pagaidām jaunajai domes vadībai nav ne vainas. Pēc 20 gadu veču no pāķiem valdīšanas (vēlēšanas liecināja, ka pilsētā idioti bija tik palikuši!) nu beidzot sagrābstīti darboties varoši(!!!) pilsētnieki - paši esam ievēlējuši- tāpēc atliek cienīt(!!!) PAŠU izvēli ... PAŠI par saviem nodokļiem uzturam gan domes cilvēkus, gan siltumtīklus, ūdeni un NP, tāpēc jāiet uz tikšanos 15.martā TN un mums jārunā skaidru valodu, kas patīk/ nepatīk un ko varētu darīt daudz labāk... Murmulēt no pagaldes par "makaroniem" (lasu tavu komentu!) katrs ...idiots prastu. Gudrs cilvēks runā skaidru valodu, tiekoties klātienē ...

 3. vērotājs
  vērotājs
  pirms 9 mēnešiem

  Pēc ievēlētajiem deputātiem var saprast, cik gudri cilvēki ir gājuši uz vēlēšanām. :) Labi, ka uz jokupili bija atbraucis Artuss Kaimiņš, lai apskatītos Kena parka mazmājiņu un tiktos ar Leonīdu, kurš negribēja viņu pa durvīm laist iekšā. Toreiz vismaz ieraudzījām tādu labu cilvēku Kasparu Ģirģenu, un daudz cilvēku par viņu nobalsoja. Drusku viņam pietrūkst pieredzes, bet kopumā viņš iet pareizā virzienā. Piem privātmāju īpašniekiem ir poh par to ūdeni, siltumtīkliem un namu pārvaldēm. Es šiem iestādījumiem neticu neviena grama, un tā tikšanās nedos nekādus augļus. Re kur Kozuliņš jau bija sasmērējies, un tā arī to iztrallināto naudu atpakaļ kasē nenolika, izlaidās. Labi, to veci, kas 20 gadus vadīja, nometa, bet tur palika vesela virkne viņa ielikteņu, kuri to vien dara, kā sprauž batonus līdz pat šobaltdienai. Kā Ragainim ar tādiem strādāt? Nu nekādi! Kā jaunā vadība strādā, man personīgi nepatīk. Līvānus izcili vada cilvēks no, kā tu saki , pāķiem, kuram ir pat sava saimniecība un arī ne gados jauns. Vai tad tas- pilsētnieks vai pāķis, ir cilvēka vērtības rādītājs? Varbūt tu daudz saproti no politikas, biznesa, bet no cilvēkiem tu nekā nesaproti. Un kas tā jokupils , tāds noplucis pufaikciems vien ir. :) Ah jā, jokupili taču pacels ar jauno sporta halli. Štābeļiem kasē nauda nāks. Bet ka tikai nebūs otrādi, štābeļiem nauda ies to uzturot, bet pilsētas iedzīvotāju labklājība cietīs, Vot tu redzēsi. Nu bet es dažus jautājumus sagatavoju tiem tur, batonu spraudējiem.

 4. he he
  he he
  pirms 9 mēnešiem

  Nu slikti, slikti, ka pāķi tiek novērtēti pārāk zemu. Kas ir domes pamatdarbs? Tā ir saimniecisko darbu veikšana. Kas tos veiks, pilsētnieks? Es arī varu pateikt savu skatījumu par pilsētnieku. Pilsētnieks( arī tas pats, nu tas pats briedis) ir slinks pēc vella. Uzkāpis pilsētnieks savā stāvā, savā dzīvoklī un dirnē. Viņam pie vienas vietas, kas darās aiz loga, gan jau kāds revolucionārs ies un visu nokārtos, ja kas. Pilsētnieki par siltumu nemaksā, ir parādā vairāk nekā 2 miljoni. Ir lieli parādi par atkritumiem, namu apsaimniekošanu, ūdeni utt. Kas ir pāķis? Pāķis ir darbarūķis. Pāķis ir atbildīgs. Pāķis ir pie dabas. Pāķim nav ne brīvdienu , ne atvaļinājumu. Pāķim ir zeme, pienākumi. Pāķis nevar atļauties kā pilsētnieks būt parādā par siltumu. Pāķis pērk malku un kurina, nevienam nav parādā. Pāķis ir pieradis pie grūtībām. Pāķos nav ceļu, ceļus ziemā kaisa tad, kad gals jau klāt, centros gājēju celiņus nekaisa vispār. Pāķis ir stiprs, norūdīts, bet pilsētnieks ir vārgulītis, pagrabā izbalējušais kartupeļu asns, kurš pārkāpj pār sava nama slieksni un viņām nekas nepieder un par neko vairs nav daļas. Pilsētniekiem, kuri deldē bikses uz krēsliem, vien galvā tikai traļi vaļi, izklaides. Nerunāju par tiem, kuriem jau būtu sen jāsēž uz krāsns, vieta būtu jāatdod jaunajiem. Tiem vecajiem trulajiem vispār prāts vairs uz neko nenesas, diena pagājusi, un labi, alga katru mēnesi virs tūkstots eiriem kontā ieripo, bet darbus neredz..Jaunais politikā. Politika vien galvā, urbj un urbj. Ar laiku tā jau ir kā atkarība. Leonīds arī bija no pāķiem. Nu kādiem pāķiem? Tas nav pāķis ar dažiem kvadrātmetriem piemājas zemes, tātad pieskaitāms ir pie pilsētnieka tipa. Nez kurš ir labāks saimnieks pilsētā par pāķi?

  Atbildēt

Pievienot komentāru