Aicinājums uz VARAM organizētu semināru Gārsenes pilī
Ieva Jātniece, biedrības «Ūdenszīmes» vadītāja

24. septembrī Gārsenes pilī notiks iedvesmas seminārs – darbnīca «Ceļojums kopienu attīstībā». 
    Tas tiek organizēts, lai iedvesmotu kopienu pārstāvjus iesaistīties savas dzīvesvietas attīstības plānošanā, vairojot izpratni par katra cilvēka līdzdalības nozīmi, iesaistes un finansiālā atbalsta iespējām. Caur iedvesmas stāstiem un tematiskām lekcijām iecerēts sniegt ieteikumus kopienu attīstības plānu izstrādē un īstenoša­nā. Plānots darbs grupās, lai praktiski iesaistītos kopienu attīstības plānošanā un sniegtu atgriezenisko saiti par kopienu attīstības «ceļvedi» (vadlīnijām). Būs arī neformālas aktivitātes, kuru laikā varēsim iepazīt viens otru labāk turpmākai veiksmīgai sadarbībai.
    Uz semināru aicināti vietējie aktīvisti un kopienu pārstāvji, nevalstiskās organizācijas, vietējās rīcības grupas, pašvaldību administrācijas, plānošanas reģiona un nevalstisko organizāciju pārstāvji, kā arī citas ieinteresētās puses.
     Semināru organizē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) sadarbībā ar biedrību «Latvijas Lauku forums».
   Dalībai seminārā iespējams pieteikties šeit https://forms.gle/3knpg4p7bshmV8jbA līdz  18. septembrim.
   Ja rodas jautājumi par semināra norisi, aicinām sazināties ar VARAM kontaktpersonu Indru Ciukšu (tālr.: 66016725; 29232602; e-pasts:  indra.ciuksa@varam.gov.lv). 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru