Aicinām iedzīvotājus iesūtīt idejas Jēkabpils labiekārtošanai
Jēkabpils domes Sabiedrisko attiecību nodaļa

Līdz 15. jūlijam aicinām iedzīvotājus iesūtīt idejas Jēkabpils publiskās teritorijas labiekārtošanai par kopējo summu 10 000 eiro. 
 
    Finansējums ieplānots pašvaldības budžetā. Kon­kursa mērķis – aicināt iedzīvotājus līdzdarboties un iesniegt idejas jaunam priekšlikumam Jēkabpils pilsētas publiskās teritorijas labiekārtošanai vai uzlabošanai
    Piesakāmie objekti  – kon­kursa ietvaros var pieteikt objektus, kuru būvniecība varētu tikt īstenota Jēkabpils  administratīvajā teritorijā, kuri ir saistīti ar pilsētas publiskās teritorijas labiekārtojuma uzlabošanu un sniedz labumu pēc iespējas plašākai sabiedrībai, piemēram – publiski pieejamu atpūtas un sabiedrisko zonu, kā arī kultūrvēsturisku objektu atjaunošana un labiekārtošana; publiski pieejamu bērnu rotaļu, sporta un aktīvās atpūtas objektu izveide un pilnveidošana; jaunu vides objektu izveide; citas investīcijas publiski pieejamā infrastruktūrā un/vai sabiedriski nozīmīgu problēmu risināšanai.
Pieteikumu iesniegšana – ieteicamie iesniegšanas materiāli idejai par objekta būvniecību, labiekārtošanu;  īss idejas apraksts par objektu, mērķauditorijas, kuru ir plānots sasniegt, raksturojumu;  shematisks plāns ar objekta novietojumu Jē­kabpils pilsētā, vietas fotofiksācija; ja iespējams, objekta vizuālais risinājums (skices, attēli, rasējumi u.tml).
    Noteiktais finansējums – 10 000 eiro – paredzēts viena projekta realizēšanai. Pēc žūrijas vērtējuma sa­biedrībai balsošanai tiks nodoti trīs labāko pretendentu darbi, no kuriem tiks izrau­dzīts viens objekts, kuru realizēs pilsētvidē. E-pasts pieteikumu iesūtīšanai: san@jekabpils.lv.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. trallinātāji
  trallinātāji
  pirms 4 mēnešiem

  lai realizētu idejas, ir vajadzīga nauda. ierosinu atlaist pusi domes mamzeļu, tā ietaupot līdzekļus . kurš to izdarīs?

  Atbildēt
 2. mamzeles
  mamzeles
  pirms 4 mēnešiem

  Nešaubīgi - Kraps!!!!!

Pievienot komentāru