Aicinām uz ūdens atrakciju parku Rokišķos!
Apmaksāts raksts

Pirms diviem gadiem mūsu Lietuvas kaimiņpilsētā Rokišķos atvēra jaunu peldbaseinu, kas ir iecienīta atpūtas vieta ne tikai vietējiem iedzīvotājiem, bet arī ļoti daudziem viesiem no Latvijas. Jaunais sporta komplekss darbojies ļoti sekmīgi, un tā vadība nopelnītos līdzekļus nolēmusi investēt tuvākajā apkārtnē vēl nebijušu piepūšamo ūdens atrakciju iegādei un uzstādīšanai Rokišķu ezerā. 
    Kā jau visur, arī pie mums baseinu telpās visvairāk apmeklē gada aukstajā laikā, bet vasarā cilvēki labprātāk atpūšas svaigā gaisā. Tādēļ arī meklējām veidu, kā izklaidēt atpūtas pie ūdens cienītājus, - stāsta Rokišķu baseina vadītāji. – Jūnija sākumā Rokišķu ezerā tika atklāts ūdens atrakciju parks «Aqua Jump Rokišķis». Pašvaldība pašlaik beidz bezmaksas pludmales labiekārtošanas darbus, tādēļ jau uz Līgo svētkiem te būs plašas atpūtas iespējas. Mīļi gaidām arī viesus no Latvijas!
   
 Piepūšamās atrakcijas uz ūdens var apmeklēt visi, kas vecāki par 6 gadiem un māk peldēt. Apmeklētājus “Aqua Jump Rokišķis” gaida katru dienu no plkst. 11.00 līdz 20.00 (pirmā grupa tiek ielaista plkst. 12.00, tad – katrā pilnā stundā). Bērni līdz 14 gadu vecumam šeit var izklaidēties tikai kopā ar pieaugušo, no 14 līdz 18 gadu veciem pusaudžiem līdzi jābūt rakstiskai vecāku atļaujai. Vienlaikus atrakcijās var atrasties 20–30 cilvēki, ar kuriem kopā pastāvīgi ir divi glābēji. Pirms apmeklējuma notiek instruktāža par drošības pasākumiem, tiek izsniegtas drošības vestes, un piedzīvojums var sākties! Rokišķu piepūšamās ūdens atrakcijas ir it kā no divām daļām: vienā pusē tās ir vieglāk izejamas, otrā – prasa lielāku enerģiju, tomēr katrs apmeklētājs drīkst izklaidēties visā to teritorijā 50 minūtes. Biļetes cena ir 9 eiro. Jūnija akcija – bērniem no 6 līdz 14 gadu vecumam 33% ATLAIDE
    Ja ūdens šķiet pārāk vēss, par papildu maksu (3 eiro uz 60 minūtēm) var iznomāt hidrotērpu. Rokišķu ezera pludmalē ir arī neliela kafejnīca, var iznomāt sauļošanās krēslus ar vai bez saulsarga, kā arī supdēļus.
 
 «Aqua Jump Rokišķis»
aicina izmēģināt spēkus jaunajā ūdens atrakciju parkā
(Ezera gatve 1a, Rokišķi). Pie Rokišķu ezera ir arī bezmaksas autostāvvieta.
Vairāk informācijas var iegūt baseina mājaslapā:
www.rokiskiobaseinas.lt, kā arī «Facebook» kontā.
 
  

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru