Aivars Kraps iestājies partijā “Latvijas attīstībai”
INESE ZONE

Partijas “Latvijas attīstībai” mājaslapā lasāma informācija, ka 12. novembrī partijai pievienojies Jēkabpils domes priekšsēdētājs Aivars Kraps, tādējādi atbalstot partijas īstenoto reģionālo politiku un paužot gatavību būt šī spēka komandā arī drīzumā gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās.
Partijas “Latvijas attīstībai” līderisJuris Pūce  atzinīgi novērtē reģionālo līderu pievienošanos partijai, saskatot šajā faktā atzinību partijas darbam un administratīvi teritoriālajai reformai. 
-Esmu gandarīts, ka “Latvijas attīstībai” ir pievienojies Jēkabpils mērs Aivars Kraps. Esmu pārliecināts, ka Aivara, tāpat kā citu pašvaldību līderu, zināšanas un pieredze darbā pašvaldībā ievērojami papildinās arī mūsu partijas redzējumu reģionālās politikas jautājumos un sekmēs kopīgo darbu Latvijas iedzīvotāju interesēs, - tā partijas mājaslapā par A. Krapa pievienošanos partijai izsakās Juris Pūce.
“Latvijas attīstībai” informē, ka rudens sākumā partijai pievienojušies vairāki jauni biedri, tostarp Priekuļu novada domes priekšsēdētāja Elīna Stapulone, Stopiņu novada domes priekšsēdētāja Vita Paulāne, Babītes novada domes priekšsēdētājs Aivars Osītis, kā arī vēl 32 jauni biedri.
Partijai ”Latvijas attīstībai” ir vairākas reģionālās nodaļas, un tuvākajā laikā partija plānojot dibināt vēl piecas. 
 Līdz šim Aivars Kraps bija partijas “Gods kalpot mūsu Latvijai” (GKML) biedrs. BD viņš sacīja, ka ir pateicīgs par sadarbību “Gods kalpot mūsu Latvijai” un tās līderim Andrejam Požarnovam par līdzšinējo sadarbību. Taču GKML apvienošanās ar Ingūnas Sudrabas politisko spēku “Atmoda” esot radījusi pamatu, kas nebūtu labs turpmākai sadarbībai. 
-Lēmumu pieņēmu, domājot par Jēkabpils un reģiona izaugsmi, jo “Latvijas attīstībai” šobrīd ir viens no spēcīgākajiem politiskajiem spēkiem valstī, turklāt ar daudziem tās pārstāvjiem esmu pazīstams jau daudzus gadus. Pa šo pusotru gadu Jēkabpils domes vadītāja amatā esmu sapratis, ka atbalsts augstākā politiskā līmenī ir būtisks. Ne jau tādā nozīmē, ka tad tev kaut ko ar karoti pienes, bet ir svarīgi, ja vari diskutēt, izteikt savu viedokli ministriju līmenī un Saeimas deputātiem, - sacīja Aivars Kraps
 Uzziņai
Partija «Latvijas attīstībai» dibināta 2013. gada 15. decembrī kā labēji konservatīva partija. Par partijas priekšsēdētāju tika ievēlēts Einars Repše. 2018. gada oktobrī partija apvienības “Attīstībai/Par”  ietvaros piedalījās 13. Saeimas vēlēšanās, un  kopīgais saraksts ir ieguvis 13 no 100 vietām.

iesaki šo rakstu:

Komentāri (9)

 1. Huligans
  Huligans
  pirms 10 mēnešiem

  Pagans tāds tas mūsu Kraps. Latvijai vairs negri kalpot, tagad kalpos attīstībai. Tie nav tie jěra zupas vāritāji?

  Atbildēt
 2. Stambulas konvencija
  Stambulas konvencija
  pirms 10 mēnešiem

  toties atļaus diviem večiem kopīgi dibināt "ģimeni".

 3. Mazais muks
  Mazais muks
  pirms 10 mēnešiem

  Pareizā partija- Bondars, Jaunups, Pūce, Ijabs. Viens par otru labāki

  Atbildēt
 4. Politisksais analfaběts.
  Politisksais analfaběts.
  pirms 10 mēnešiem

  A par ko papa Leonidosa partejelĕ nestājās? Atkal vecā bārda saliek savus pakalpiņus citu partijas listěs.

  Atbildēt
 5. B
  B
  pirms 10 mēnešiem

  Nu gan nepareizs gājiens. Pūce jau noslaucīts no galda. Pēdējiem spēkiem ieķēries galdauta stūrī.

  Atbildēt
 6. Stambulas konvencijai
  Stambulas konvencijai
  pirms 10 mēnešiem

  Tas mani pilnīgi neuztrauc. Savulaik měz 4 džeki dzīvojām vienā " gimeně". Bija ok.

  Atbildēt
 7. he
  he
  pirms 9 mēnešiem

  Kurš tad nav savu reizi kojās dzīvojis . Bet te, cik sapratu , runa ir par veču kopošanos.

 8. to he
  to he
  pirms 9 mēnešiem

  Nu re, nošāvi greiz!Kāpēc tikai par veču. Tikpat labi var ari divas lezbietes dzīvot kopā. Varb;ut tev divu sieviešu kopdzīve lieks jaukāka par vecu kopdzīvi, vai vienkārši veču sekss ir saprotamāks.

  Atbildēt
 9. he
  he
  pirms 9 mēnešiem

  Ne gluži tā. Būtībā man pilnīgi vienalga ko kurš (veči vai vecenes) ar ko un kā dara guļamistabā, taču tas nav jāpasludina par normu. Dievs (Daba, Austākais saprāts) ir radījis divpolāru pasauli un visas novirzes ir un paliek anomālijas- radītāja kļūda. Punkts. Pieminētās anomālijas nav vienīgās, ir vēl citi fīlijas - zoo, nekro, pedo.

Pievienot komentāru