Aivars Kraps no darba atbrīvo padomnieku un sola citas pārmaiņas
INESE ZONE

30. aprīlī amatā ievēlētais Jēkabpils domes priekšsēdētājs Aivars Kraps informē, ka 2. maijā uzteicis darbu Jēkabpils domes priekšsēdētāja padomniekam Ainaram Vladimirovam, kuram bijis noteikts trīs mēnešu pārbaudes laiks. A. Vladimirovu iepriekšējā domes vadība pieņēma darbā pirms mēneša, un viņa pienākumos ietilpa pilsētas publiskā tēla veidošana un jaunā zīmola, ko bija izstrādājis A. Vladimirova uzņēmums „Tēls PR”, ieviešana.  
    Lūgts komentēt ātri vien uzsāktās pārmaiņas, jo likvidēta arī plānotā izpilddirektora vietnieka un otra domes priekšsēdētāja vietnieka amata vieta, Aivars Kraps skaidro, ka viņa darba pieredze liecinot, ka var šādā sastāvā tikt ar visiem darbiem galā. 
     - Otrkārt, runa ir par finansiālo stāvokli. Abu amata vietu uzturēšanai – algās un nodokļos gadā vajadzīgi 81 000 eiro. Šo naudu var izmantot citu manu iniciatīvu īstenošanai, par kurām informēšu. Par tādu naudu vienu ielu var noasfaltēt. Ieceres ir, bet naudu tam var meklēt tikai iekšējās rezervēs, - sacīja Aivars Kraps. Viņš skaidroja, ka plāno samazināt domes departamentu skaitu, jo pieci neesot vajadzīgi, tāpat apvienot abas namu pārvaldes. Tas neizslēdzot štatu samazināšanu, jo citu iekšējo rezervju jau neesot. A. Kraps jau drīz nāks klajā ar iecerēm un solīja līdz pilsētas svētkiem īstenot visas pārmaiņas, lai, kā viņš sacīja, cilvēkiem nav ilgstoši jādzīvo bažās, kas būs un kādas reformas būs. 
    Runājot par A. Vladimirova atbrīvošanu, A. Kraps sacīja, ka pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļā ir pietiekoši labi speciālisti, kas ar visu tiek galā, un virsuzraugs viņiem nav vajadzīgs. 
     - Es uzskatu, ka pilsētai svarīgākais ir strādāt investīciju piesaistē. Ja pašvaldībā kaut kad būs padomnieks, tad viņš būs tikai saistībā ar investīciju piesaisti, - sacīja Aivars Kraps.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (3)

 1. viesis
  viesis
  pirms 1 gada

  Super! Lai veicas! Padomnieks par tāaaaaaadu naudu. laikam jau pašiem tā prātiņa pamazāk.

  Atbildēt
 2. krolls
  krolls
  pirms 1 gada

  Izklausās labi, atliek tikai darīt!

  Atbildēt
 3. Nu re!
  Nu re!
  pirms 1 gada

  Vispār... šis pasacītais un domas izklausās normāli. Ja šos teikumus un galvenais - idejas - Kraps spējis salikt un pasacīt pats, nevis boksterēt no viedā padomnieka priekšā uzrakstītās lapas, tad izklausās tiešām labi. Virsuzraugs Jēkabpils domes sabiedrisko attiecību speciālistēm (nu varbūt izņemot vienu) patiesi nebija un nav vajadzīgs. Lai nu tas virsuzraugs tagadiņās paliek iekš ZZS vai vislabāk - iekš dzeltenās preses, no kuras tas dzimis un cēlies. Āmen!

  Atbildēt

Pievienot komentāru