Aivars Kraps notikušo saista ar priekšvēlēšanu laiku
INESE ZONE

Pēc Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja paziņojuma par to, ka biroja izmeklētajā kriminālprocesā par Jēkabpils pilsētas pašvaldības iepirkumiem 21. janvārī tika aizturētas četras personas, kuras tagad ir atbrīvotas, piemērojot ar brīvības atņemšanu nesaistītus drošības līdzekļus, BD sazinājās ar Jēkabpils domes priekšsēdētāju Aivaru Krapu, lūdzot komentēt notikušo un to, vai A. Kraps plāno turpināt savu politisko darbību.
-Šo situāciju man daudzējādā ziņā ir grūti komentēt, jo man ir dažādi liegumi par informācijas neizpaušanu. Šobrīd man ir piemērots aizdomās turamā statuss, un ir liegums pildīt domes priekšsēdētaja amatu. Es kategoriski nepiekrītu man izvirzītajiem pārmetumiem un to visu saistu ar šī gada 5. jūniju – ar pašvaldību vēlēšanām. Esmu pārliecināts, ka vēlēšanās būtu uzvarējis. Varu apgalvot, ka nebiju ērts un dažam labam biju pat liels drauds saistībā ar šo cilvēku lietām un darbībām iepriekšējā periodā. Tāpēc pieņemu, ka viss notikušais ir bijis iepriekš klāstītā dēļ, - sacīja Aivars Kraps. 
Viņš skaidro, ka KNAB lēmums neliedz palikt deputāta statusā. A. Kraps negribot sniegt sasteigtus paziņojumus par to, vai un kā turpinās politisko darbību. Taču arī nevilkšot garumā ar izšķiršanos par to, vai noliks deputāta mandātu un atkāpsies no domes priekšsēdētāja amata un vai startēs vēlēšanās, un lēmumu par to pieņemšot tuvāko  10 dienu laikā. 
-Es izvērtēšu visu, un tad būs mana atbilde par visu to. Es pakonsultēšos ar koalīcijas biedriem pašvaldībā, ar partijas nodaļas biedriem Jēkabpilī un partijas biedriem Rīgas birojā un vispār ar cilvēkiem. Līdz šim man nebija iespējas to darīt. Un, primāri, parunāšu ar savu ģimeni, un tad paudīšu savu viedokli. Ja es tagad nekavējoties pieņemtu lēmumu, tas būtu balstīts uz emocijām, bet es nekad neesmu pieņēmis šādus lēmumus, bet izšķiršanās nevilksies ilgi, - saka Aivars Kraps. 
Lūgts precizēt, vai viņam ir liegts pildīt priekšsēdētāja pienākumus vai ieņemt šo amatu, A. Kraps skaidro, ka ir tikai liegums pildīt amata pienākumus, un viņš nav atcelts no amata. 
-Neesmu atcelts, es skaitos domes priekšsēdētājs. Lai tas tā nebūtu, ir divi scenāriji. Viens, uz ko mani tagad ar deputāta paziņojumu mudina kolēģe, ir pašam atteikties no deputāta amata un atkāpties, otrs – vismaz septiņu deputātu pieprasījums, un tad jau seko domes sēde un deputātu balsojums, vai man palikt amatā vai nē, - skaidro Aivars Kraps. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (7)

 1. pātaga
  pātaga
  pirms 1 mēneša

  Muļķības, nākošās vēlēšanas būs Jēkabpils jaunā novada domes vēlēšanas un Krapam izredzes tāpat ir niecīgas, nav jāiedomājas sevi par neaizstājamu.

  Atbildēt
 2. NU JA
  NU JA
  pirms 1 mēneša

  Šarls de Golls kādreiz teica, ka visvairāk neaizvietojamie cilvēki ir kapos. Nekā personīga.

  Atbildēt
 3. Vietējās politikas eksperts
  Vietējās politikas eksperts
  pirms 1 mēneša

  Nezi kapēc man liekas ka šito putru maisa viens neskuvies onkuls, kas sakās esam ar pieticīgām penzionara pretenzijām.

  Atbildēt
 4. Zinātājs
  Zinātājs
  pirms 1 mēneša

  Man joprojām nav skaidrs, kā kaut kāds blēdīgs autoservisa darbonis varēja kļūt par pilsētas mēru. Protams, nekas labāks nebija arī no izbijušā autotreka tiesneša.

  Atbildēt
 5. A
  A
  pirms 1 mēneša

  Tev to nekad nesaprast, miskašu tukšotāj!

 6. toties
  toties
  pirms 1 mēneša

  Toties Leonīds bija un paliek nepārspēts, viņš bija atradums Jēkabpilij, bez kura mēs joprojām būtu noplucis miestiņš.

 7. Dakters
  Dakters
  pirms 1 mēneša

  Domājams, ka viss tomer ar puišu neremdināmo apetīti saistīt nevis nepamatotām fantāzijām. Paradoksāls šajā stāstā ir apstāklis, ka brīvas konkurences apstākļos šie darboņi nespēj darboties, bet tiklīdz runa ir par publisko finansējumu, tie kļūst par pasakainiem veiksminiekiem.

Pievienot komentāru