Aizdomās par narkotisko vielu realizāciju Jēkabpilī aizturēta četru personu grupa
Arlita Dolgā, VP ZRP KPB Prevencijas grupas inspektore

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes (VP ZRP) Kriminālpolicijas biroja policisti sadarbībā ar  Jēkabpils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas likumsargiem pagājušajā mēnesī  Jēkabpilī aizturēja četru personu grupu par narkotisko vielu nelegālu apriti.
   Veicot sankcionētas kratīšanas šo personu dzīvesvietās un automašīnā, tika atrasti un izņemti realizācijai paredzēti vairāki polietilēna iepakojumi ar gaišas krāsas pulverveida vielu un viens iepakojums ar zaļganbrūnas augu valsts izcelsmes vielu. Sākotnējā ekspertīze liecina, ka izņemts vairāk nekā 50 gramu amfetamīna un neliels daudzums marihuānas.    Izņemtajām vielām ir nozīmēta ķīmiskā ekspertīze un precīzs vielu sastāvs būs zināms pēc tās galīgo rezultātu saņemšanas. 
     Trīs aizturētās sievietes, kuras dzimušas 1982., 1993. un 1997. gadā, iepriekš nav sodītas. Savukārt 1989. gadā dzimušais aizturētais vīrietis jau iepriekš ir sodīts par noziedzīgiem nodarījumiem, kas saistīti ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti. 
      Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253.1 panta otrās daļas - par narkotisko vielu neatļautu iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu realizācijas nolūkā un neatļautu realizēšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu likumā paredzēta  brīvības atņemšana uz laiku no trim līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.
     Izmeklēšanas gaitā tiks pārbaudīta iesaistīto personu saistība arī ar citu noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu.
     Aizdomās turētajam vīrietim tiesa piemērojusi drošības līdzekli apcietinājumu, savukārt viņa līdzdalībniecēm piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.  
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. GedertsPiebriedis
  GedertsPiebriedis
  pirms 4 mēnešiem

  Vajag to vis sadalit uz 4 un piespiest, lai paš par sod izdzer! Kad paraus abs gals vaļa, tad zinas, ka tā nedrīkst darit.

  Atbildēt
 2. Kad
  Kad
  pirms 4 mēnešiem

  sāk Zemgales kadri, tad atrod ...

  Atbildēt

Pievienot komentāru