«Aizliegtais paņēmiens» prasa atļauju vēl 24 urbumu veikšanai
INESE ZONE

Jēkabpils domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis pirms kārtējās domes sēdes informēja, ka saistībā ar iepriekšējo sižetu LTV raidījumā «Aizliegtais paņēmiens», kur tika pieļauta iespēja, ka Bebru ielas mikrorajona rekonstrukcijas laikā nav  uzklāta viena asfalta kārta, raidījuma veidotāji ir sazinājušies ar domi un rakstiski lūguši atļauju šonedēļ veikt Bebru ielas mikrorajona asfaltā vēl 24 kontrolurbumus, lai pārliecinātos par asfalta seguma kvalitāti.
     R. Ragainis informēja, ka vēstule nodota pašvaldības juristiem, lai konsultētos par atbildi, tāpēc šonedēļ to nevarēs paspēt sagatavot. Viņa attieksme par jaunu urbumu veikšanu bija noraidoša.
    Kā zināms, «Aizliegtais paņēmiens» jau ir veicis divus urbumus, secinot, ka asfalts nav pietiekoši biezs, savukārt pašvaldības un SIA «Ošukalns», kas veica asfaltēšanas darbus Bebru ielas mikrorajonā, pārstāvji preses konferencē domē demonstrēja video, kur viņi veic urbumus ar citu urbi un  iegūst paraugus, kas atbilst normai.

iesaki šo rakstu:

Komentāri (36)

 1. aaa
  aaa
  pirms 9 mēnešiem

  Lai urbj, bet, gadījumā, ja viss ir kārtībā, lai asfaltē par jaunu visu teritoriju :)

  Atbildēt
 2. aaa
  aaa
  pirms 9 mēnešiem

  Bet, ja nopietni - vai tad tiešām mūsu tehnoloģiju laikmetā nav iespējams noteikt to biezumu, neurbjot?

  Atbildēt
 3. Fredis
  Fredis
  pirms 9 mēnešiem

  Ir taču digitālie mērinstrumenti, kas nosaka ceļa seguma biezumu un automātiski ieraksta mērīšanas vietas koordinātas, to visu pēc tam ieraksta datorā un rezultātus var pētīt kaut visas dienas garumā. Tad lai tie no LTV Rīgā paņem no kādas būvfirmas digitālo instrumentu un lai mēra tās ielas visā garumā ik pēc 0,5 metriem.

 4. digitālais seguma mērītājs
  digitālais seguma mērītājs
  pirms 9 mēnešiem

  http://www.derox.eu/lv/materi%C4%81lu-test%C4%93%C5%A1anas-iek%C4%81rtas/asfalts/citas-iekaartas-118409/open-products:1117051

  Atbildēt
 5. digitālais seguma mērītājs
  digitālais seguma mērītājs
  pirms 9 mēnešiem

  links nepievienojās, bet interesenti to var iekopēt Google meklētājā un iepazīties.

 6. kaut kas nenormals!
  kaut kas nenormals!
  pirms 9 mēnešiem

  saprotama lieta, ka vajag parmerit bez urbsanas. vai tad pasvaldiba ir privats ipasums, ja aizliegs merisanu? bardaks konkretaikais sis sasaukums. pie taisnibas tikt nav iespejams, jo pie varas ir nakusi cilveki, kam nerup ne gods, ne kartiba, ne iedzivotaju intereses. un vel tris gadi jagaida, kad tiks no sitiem vala! bardaks konkretakais! visatlautiba! nauda un vara sqagrozijusi smadzenu podus.

  Atbildēt
 7. Sss
  Sss
  pirms 9 mēnešiem

  Noraidoša attieksme ir pret urbšanu, digitāli vari kaut tagad iet mērīt, nemaldini tautu!

 8. Sss
  Sss
  pirms 9 mēnešiem

  Noraidoša attieksme ir pret urbšanu, digitāli vari kaut tagad iet mērīt, nemaldini tautu!

 9. ha ha ha
  ha ha ha
  pirms 9 mēnešiem

  pagaidi, sss, tulit septini juristi uzceps atbildi, ka nevares merit ne ar kadiem instrumentiem. tabu. davai, saderam uz 5 stukam. pasvaldibam nepatik, ka vinus kontrole, it seviski jau tad, kad ir iepitas deputatu firmas vai tikai deputati vai pasvaldibu darbinieki. raivim jau ir loti liela pieredze savejo aizstavesana. kapec nepatik, ka vi#nus kontrole? vari minet tikai vienu reizi.

 10. aaa
  aaa
  pirms 9 mēnešiem

  Varētu padomāt, ka iepriekšējie bija labāki :)

  Atbildēt
 11. blet
  blet
  pirms 9 mēnešiem

  domaju, ka ieprieksejie laiki ari bija tiesi tadi pasi un vel sliktaki, tapec javeic urbumi ir visa pilseta. kas jus tauta galigi debili esiet, ja klusesiet? masu medijiem ir janak paliga. visu vajag parbaudit!

 12. Ināra
  Ināra
  pirms 9 mēnešiem

  Cik var ņemties? Ja ir 21.gs un ir mērierīces biezuma mērīšanai bez urbšanas, tad kāda velna pēc jābojā tikko labi uzklāts asfalts kaut kāda tur žurnālista iegribas pēc? 24.urbumus! Nu tagad izurbinās visas ielas un visus pagalmus tad no urbumu vietām sāks grupt un atkal vainīgi būs deputāti nevis AP, vai ne!

  Atbildēt
 13. zin ko
  zin ko
  pirms 9 mēnešiem

  visa pilsēta ir vienās bedrēs līdz potītēm. par ko tu neiečauksties par to? ielu remontu darba kvalitātei arī ir nulle vērtības. kādas , ibio, ir jēkabpils ielas? labi ir, ka ir cilvēki, kas pacēla jautājumu par ielu asfalta seguma kvalitāti. piesējās kaut kādiem dažiem urbumiem.

 14. zin ko bet nezin neko
  zin ko bet nezin neko
  pirms 9 mēnešiem

  Visas pārbaudes ir iespējams veikt bez urbšanas,kas ir daudz prezīzāk. Vai tad par maz bedrītes ir asfaltā uz ielām?

 15. zin ko
  zin ko
  pirms 9 mēnešiem

  24 bedrītes uz miljona citām bedrītēm neko neizsaka

 16. to zin ko
  to zin ko
  pirms 9 mēnešiem

  Ar trotilu var uztaisīt kārtīgas bedres,varēsi arī grunti izpētīt līdz dolomitam.:)DDD Pajoliņu bars salasījies,bedres šiem par maz.

 17. zin ko/ to
  zin ko/ to
  pirms 9 mēnešiem

  Visa pilsēta kā izbombīta ar trotilu, kas tu akls esi ka neredzi? :D Visas kārtas ir redzamas, mēri tik.

 18. prātnieks
  prātnieks
  pirms 9 mēnešiem

  Tiešām pajoliņi, kāpēc urbt, ja var izmērīt bez urbšanas. Ka nu to mūsu sādžā kāds nesaprot - tas būtu piedodams,bet rīdziniekiem jau nu tas bija jāzina un jāsaprot, tomēr viņi tak tuvāk Dievam, vismaz viņi paši tā uzskata.:)DDD

  Atbildēt
 19. vērotājs
  vērotājs
  pirms 9 mēnešiem

  Gan jau samērīs ar to asfalta biezuma mērītāju, tikai vēlams žurnālistu, televīzijas, un ieinteresēto pušu klātbūtnē. Ko darīt, ja māc šaubas? Jāmēra ir.

  Atbildēt
 20. prātnieks
  prātnieks
  pirms 9 mēnešiem

  Neviens nav pret pārbaudi,bet veidu kā pārbaudīt.Nu nav jāurbj,te gan viens otrs apgalvo,ka Jēkabpils jau ir bedrīšu pilna un vēl dažas neko nemainīs. Nu kas tas par argumentu(!), ja biksēm notrūkst poga,vai tad man būtu jāizrauj arī pārējās?DDDBet urbšana bojā segumu un kā vēl bojā,lai cik rūpīgi to urbumu aiztaisa(ja aiztaisa)bet ielāps paliek ielāps.

 21. vērotājs/prātnieks
  vērotājs/prātnieks
  pirms 9 mēnešiem

  Ja iztrūkst bikšu poga, bikses jāmet miskastē. :DD Nu ja, ōšukalns jau arī urbinājās, nebija īsti pārliecināts par to, cik tad cm paši ieklājuši. Kaut kāds bērnudārzs. Tā ir, ticamība ceļu būvei ir zema, jo tur katram kilogramam,tonnai materiāla neizskaitīsi līdzi, tāpēc alkatīgiem cilvēkiem ceļu būve ir kā klondaika. Tad brīnāmies, ka ceļinieki sabūvējuši krutas mājas, krutas mašīnas, kruti bērnos grūž iekšā. Nav redzēts neviens pliks un nabags ceļinieks. Bet nav ko uztraukties, jo agri vai vēlu katra nenopelnīta kapeika desmitkārtīgi tiks atrauta. Dzīvē viss ir balansā.

 22. Taisnībai
  Taisnībai
  pirms 9 mēnešiem

  Protams, lai urbj un parādā mums patiesību.Kaut kam bikses dreb gan un Ragainis grib piesegt..vienā katlā vārās.Kādi juristi, ja viss esot kārtībā?

  Atbildēt
 23. xxl
  xxl
  pirms 9 mēnešiem

  Būtu vērtīgi ieklausīties domes pirmā vietnieka tautsaimniecības jautājumos Rutko viedoklī! Ko tur juristi daudz var pateikt?

  Atbildēt
 24. he he
  he he
  pirms 9 mēnešiem

  Rutko pateiktu gan, bet viņam jau vārdu neviens nedeva.

Pievienot komentāru