Aizsardzības un dezinfekcijas līdzekļi - ērts pirkums internetā
Apmaksāts raksts

Pēdējā laika nozīmīgākā aktualitāte, organizējot biroja darbu, ir nodrošināt darba drošību un aizsardzību pandēmijas apstākļos. Jebkuram uzņēmumam, kas nevar iztikt bez darba klātienē birojā, ir svarīgi rūpēties par drošu darba vidi. Officeday piedāvājumā ir plašs aizsardzības līdzekļu preču klāsts, kas nodrošinās maksimāli drošu darba vidi.
 
Roku kopšanas līdzekļi
Officeday piedāvā dažādus Tork roku kopšanas līdzekļus - dezinfekcijas gēls, kas paredzēts biežai lietošanai, kā arī nav aromatizēts, tāpat piedāvājumā ir dezinfekcijas putas (bez smaržas un krāsvielām). Officeday var iegādāties arī Tork šķidrās ziepes un putu ziepes 1 L hermētiskā iepakojumā ar dozatoriem ērtai lietošanai birojā.
Piedāvājumā ir arī ražotāja Seal mitrinošs roku kopšanas līdzeklis, kas satur etanolu, tādējādi nodrošinot antibakteriālas īpašības. Šī produkta sastāvā ir arī roku ādu mīkstinošas un mitrinošas vielas. Iegādei pieejams ir arī Seal antibakteriālas šķidrās ziepes.
Savukārt Bio2You piedāvā dabīgu roku dezinfekcijas līdzekli, želeju ar alkoholu (60%), 1l iepakojumā. Vēl ir pieejamas dažādas Viteks ražotāja antibakteriāla želejas rokām. Ražotājs Margarita savukārt piedāvā roku attīrošu gelu ar alveju un 70% denaturētu alkoholu.
Officeday ir iegādājamas arī dažādas mitrās salvetes rokām.
 
Citi produkti
Officeday var iegādāties arī dažādas citas preces darba aizsardzībai birojā. Piemēram, dažādu zīmolu un iepakojumu papīra dvieļus. Tāpat ērti nopērkamas ir arī 3 slāņu sejas maskas (50 gab. iepakojums).
Svarīgi ir nodrošināties ar virsmu dezinfekcijas līdzekļiem. Officeday var atrast dažādus apstrādes līdzekļus - Sealdez roku un virsmu apstrādes līdzeklis roku un dažāda veida mitruma izturīgu virsmu, atkritumu tvertņu, tualetes podu, durvju rokturu apstrādei.
Vienreizlietojamie cimdi kā arī daudz dažādi citi produkti ir ērti pieejami Officeday interneta veikalā.
Veicot pasūtījumu darba dienās līdz pulksten 16:30, piegādi Officeday nodrošinās nākamajā darba dienā. Fiziskām personām bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 50 EUR.

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru