Aizvadīta akcija «No sirds sirdī»
SARMĪTE RUTKA

Jau piekto gadu pirms Ziemassvētkiem aizvadīta Jēkabpils jauniešu rīkota labdarības akcija «No sirds sirdī». Šogad tajā klātienē iesaistījās salīdzinoši mazāk dalībnieku, tomēr saziedota tika rekordsumma – gandrīz 1 200 eiro.
     – Šī ir privāta iniciatīva. Sociālajos tīklos izsūtām aicinājumu, cikos un kur tiekas visi, kas vēlas piedalīties akcijā. Tad vispirms katrs anonīmi noziedo naudu, cik nu vēlas un var atļauties. Pēc tam šos līdzekļus sadalām, un paši dalībnieki iegādājas, komplektē un izvadā dāvanas. Mūsdienās ir daudz iespēju piedalīties dažādos labdarības pasākumos un ziedot, taču ir arī  daudz krāpniecisku shēmu. Tāpēc šajā akcijā ir izdarīts viss, lai katrs, kas ziedo, visu var redzēt un piedalīties gan saziedotā sadalē, gan dāvanu piegādē, – stāsta akcijas «No sirds sirdī» iniciators Arturs ISAKOVS.
    Šogad par saziedotajiem līdzekļiem akcijas dalībnieki iegādājās un nogādāja dā­vanas ģimenes atbalsta centra iemītniekiem, četrkājaiņiem no dzīvnieku patversmes un 60 vientuļajiem un mazturīgajiem jēkabpiliešiem. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. Edīte
    Edīte
    pirms 1 gada

    Sirsnīgs paldies akcijas organizatoriem un dalībniekiem - RŪĶĪŠIEM!!! Viņi arī šogad bija sagādājuši un atveda dāvanu ar "Brīvās Daugavas" kalendāru un daudziem vērtīgiem produktiem, kas man kā vientuļai redzes invalīdei ilgākam laikam būs labs atspaids gan naudas, gan sagādes ziņā. Vēlu visiem viņiem veselību, izturību un veiksmi 2019. gadā!!!

    Atbildēt

Pievienot komentāru