Aizvadīts Ziemassvētku tirdziņš, noskaidrotas skaistākās egles
Sagatavoja J. Apīnis

Sestdien Jēkabpilī,  Ke­na parkā, notika Ziemas­svētku tirdziņš, dažādas aktivitātes bērniem un ģimenēm, kā arī konkurss «Mana egle ir tava egle», kura laikā  īpaša komisija un iedzīvotāji vērtēja uzņēmēju un organizāciju parkā uzstādītās egles.
    Pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa informē, ka dalībai konkursā pieteicās 10 Jēkabpils biedrības, iestādes un uzņēmumi: pii «Zvaigznīte», sporta preču veikals «Fans», DUS «Circle K Jēkabpils», biedrība «Sporta deju klubs Liberta», Jē­kabpils NVO resursu centrs, jauno māmiņu biedrība «At­spulgs», SIA «Jēkabpils pa­kalpojumi», SIA «JK Na­mu pārvalde», laikraksts «Brīvā Daugava» un biedrība «Do­mus».
Balsojums tika dalīts divās daļās. Vienu balsojumu – «Grand Prix» – noteica iedzīvotāji (summējot 24 stundu balsojumu sociālā tīkla «Facebook» Jēkabpils profilā un balsojumu urnās, kas tika izdarīts  uz vietas Ke­na parkā), otru balsojumu – 1., 2., 3. vietu – vērtēšanas komisija. «Grand Prix», pēc iedzīvotāju balsojuma, saņēma DUS «Circle K» (812 balsis).
   Pēc vērtēšanas komisijas vēr­tējuma, ar vienādu punktu skaitu 1. vietu ieguva SIA «Jēkabpils pakalpojumi» un SIA «JK Namu pārvalde», 2. vietu – biedrība «Liberta», 3. vietu – jauno māmiņu biedrība «Atspulgs».
    Pēcpusdienā Vecpilsētas laukumā tika iedegta pilsētas galvenā egle, un pasākuma laikā tika apbalvoti konkursa uz­varētāji un dalībnieki. Paš­valdība pateicas ikvienam par dalību konkursā un Ziemassvētku sajūtas radīšanu pilsētā! 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru