Aknīstē valsts svētkos pasniegs simts atzinības rakstus
ILZE BIČEVSKA

Ar Aknīstes novada domes 26. septembra lēmumu tika noteikts, ka šogad valsts svētku (valsts simtgades) svinīgajā pasākumā, kas 17. novembrī notiks Gārsenes kultūras namā, ar atzinības rakstu nominācijā «Par ieguldījumu novada attīstībā» un piemiņas balvu tiks apbalvotas simts novada fiziskās un juridiskās personas. 
    Tā būs pašvaldības atzinība sava novada iedzīvotājiem par nesavtīgu ieguldījumu un nozīmīgiem sasniegumiem novada attīstībā, par pilsonisko aktivitāti, par novada tradīciju radīšanu un kopšanu, par kultūrvides kopšanu, jaunu darbavietu radīšanu, novada tēla veidošanu un sabiedrisko, kultūras, izglītības, medicīnas un citu nozaru darbinieku, sportistu un treneru ieguldījumu Aknīstes novada popularizēšanā Latvijā un ārvalstīs, kā arī par mūža ieguldījumu un īpašiem nopelniem, piemēram, par varonību ekstremālās situācijās. 
    Šos atzinības rakstus Aknīstes novadā saņems Kārlis Griška, Jānis Elksnis, Lidija Vidže, Ilga Timofe­jeva, SIA «Indāres», Rita Ščegalkova, Aivars Ielejs, Rima Bludze, Jurijs un Inese Sorokini, Daina Miezāne, Andris Punculis, Val­dis Kalnietis, Valērijs Vene­diktovs, Ruta Mežaraupe, Juris Brakovskis, Daina Mažeika, Henriete Kokina,  Armands Siliņš, Olita Katena, Biruta Kapustina, Anastasija Cālīte, Anna Žindiga, Olga Vabeļ, Viola Jasmane, Lāsma Prande, Eva Joča, Jānis Ķipāns, Olga Seškovska, Olga Voitiške, Agnese Ruža, Aina Deksne, Veronika Pliska, Tamāra Kantāne, Skaidrīte Pudāne, Aivars Medveckis, Ausma Bēr-ziņa, Alberts Kreņevskis, Aknīstes psihoneiroloģiskā slimnīca, Inta Mežaraupe, Sandra Vārslavāne, Jolanta Giluča, Lilija Tautere, Ināra Raupe, Ināra Vasiļjeva, Edīte Pulere, Vija Dzene, Silvija Jaujeniece, Janina Krasovska, Zita Iesalniece, Biruta Mazureviča, Artūrs Britāns, Ēriks Serafinovičs, Monika Aleksejeva, Aija Arbidāne, Osvalds Katens, Jānis Subatiņš, Betija Treine, SIA «Slaides», SIA «Siliņi», Juris Zlobins, Dai­ga Ieleja, Viktors Popovičs, Leongīns Osockis, Ivars Mažeika, Valērija Eglīte, Gita Liepa, SIA «Havita baltic», Zigrīda Jasineviča, Lilija Pupiņa, Zinovija Ri­bāka, Marija Miglāne, Zoja Ļaščuka, Ingrīda Vendele, Lidija Deksne, Ligita Vār-na, Andrejs Spole, Alek-sandra Salna, Veronika Ģeidāne, Ārija Karakone, Andis Lenšs, Veronika Pa­paurele, Dace Geida, Olita Treine, Uldis Linarts, Zenta Ozoliņa, Ivars Eiduks, Edīte Elekse, Ingūna Joča, Aija Voitiške, Skaidrīte Medvecka, Ilga Cālīte, biedrība «Sēlijas laivas», Haralds Punculis, Inta Jakovļeva, Māris Ozoliņš, Aina Grauziņa, Aina Ābo­liņa, Dace Dadeika un San­dra Radiņa. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (5)

 1. A
  A
  pirms 1 gada

  Vismaz 10 cilvēkus pazīstu neskatotoes uz to, ka dzīvoju Salas novadā. Ļoti pozitīvs Aknīstes novada lēmums atzīmēt tik daudz cilvēku darbu, jo katrs devis savu ieguldījumu Latvijas un Aknīstes attīstībai. Paldies visiem Aknīstes darba rūķiem! Patīkami btaukt cauri šaipilsētai, kad dodos uz Lietuvu

  Atbildēt
 2. aha
  aha
  pirms 1 gada

  Aknīste jau bija smuka krievu laikos. Arī cilvēki tur ir savādāki. Vienreiz vienam onkam no Aknīstes pārdevu sēklas kartupeļus. Varen priecīgs bija ticis pie Borodjanskij rozovij.

  Atbildēt
 3. savējie sapratīs
  savējie sapratīs
  pirms 1 gada

  Aknīstes novadā nu jau gadiem ilgi, bet šogad īpaši daudz apbalvoto sarakstā ir tādu, kuri sabiedrības labā un savā brīvajā laikā nedara pilnīgi neko, tikai normāli pilda savus darba pienākumus, par ko viņi taču saņem algu. Tā, manuprāt, ir apbalvojuma kā tāda degradēšana.

  Atbildēt
 4. Huligāns
  Huligāns
  pirms 1 gada

  A ko darīt, ja neviens Matrosovs, kas par pliku velti uz ambrazūras gultos, nav vēl piedzimis. tad nākas apbalvot tos kas ir. Kā kohozu laikos - pietika, ka nāc uz darbu un nedzer, un biji pirmrindnieks. Ražas uz izslaukumi tāpat sūdīgi bija, pietika, ka normāli strādā un ceļazīme uz ВДНХ garantēta

 5. īstenībā
  īstenībā
  pirms 1 gada

  Tos, kuri patiešām raujas sabiedrības labā, tos neapbalvo, bet nicina un redz labāk ejam, nekā nākam.

Pievienot komentāru